+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kolay emzirmek için dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kolay emzirmek için dua


 2. m.deniz
  Devamlı Üye

  Cevap: kolay emzirmek için dua


  Reklam  Cevap:
  sezeryanla doğum yaptım 3. günde süt geldi çoçuk memeyi almakta zorlanıyor alınca da çabucak uyuyor dua istiyorum
  Allah yardımcın olsun
  ayrıca rabbim çocuğunu sana bağışlasın salih bir evlat olur inşallah

 3. imam
  Üye
  Dua

  Furkan süresi

  74. “Onlar: “Rabbimiz! Bize eşlerimizden ve çocuklarımızdan gözümüzün aydınlığı olacak insanlar ihsan et ve bizi, Allah'a karşı gelmekten sakınanlara önder yap” derler.”

  Ve onlar hep: “Ey Rabbimiz, bize gözümüzü aydınlatacak, göz aydınlığı eşler ve zürriyetler ver. Bizi Allah için bir hayat yaşayan, Allah’ın koruması altına giren, Allah’a karşı muttaki davranan kimselere önderler ve imamlar yap” derler. Evet Allah’tan kendilerine eşler ve evlâtlar isterler. Ama bu eşler, bu oğullar, kızlar göz aydınlığı olsun isterler. Allah’a takvada, Allah’a teslimiyette, Allah’a kullukta, Allah’ın emirlerini yerine getirme ve yasaklarından sakınma konusunda tüm insanlığa önderler olacak, örnekler olacak nitelikte olmalarını isterler. Hem kendileri, hem eşleri ve çocuklarının dünya insanlığına örnek olacak nitelikte kimseler olmak isterler. Muttakilere imam olabilecek bir özellikte olmak için Rablerine dua dua yalvarırlar. Hayat hep takva üzerine bina olsun isterler. Çocukları, zürriyetleri hep kendi imanlarını, kendi takvalarını sürdürsünler isterler. Göz aydınlığı olacak bir dünya kurmak için çırpınırlar.

+ Yorum Gönder
emzirme duası,  emzirirken okunacak dua,  emzirmek için dua,  bebek emzirirken okunacak dua,  emzirme duasi,  bebek emzirme duası,  bebeği emzirirken okunacak dua