+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Uygunsuz görüntüler içeren video izlemek günahmı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Uygunsuz görüntüler içeren video izlemek günahmı?

  Yorum: Uygunsuz görüntüler içeren video izlemek günahmı? isimli yazı www.Mumsema.com

  Bunları izlemişsin önceden yaşın küçükmüş daha sonra tevbe etmişsin ve pişmansın böyle şeylere baktığın için fakat havızandan da silemiyorsun ne yapılmalı

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Uygunsuz görüntüler içeren video izlemek günahmı?


  Reklam  Bu tür düşünceler aklına geldiği zaman euzu besmele çekerek Allah'a sığın. İsteyerek düşünmedikten sonra sana bir günahı artık olmaz Allah'ın izniyle.

 3. Misafir
  Öneceden bir kaç defa zina etmiş sonradan çok pişman olmuş bir insan tam nasıl tevbe etmelidir tskler.

 4. arifselim
  Yönetici
  Zina en büyük günahlar arasındadır. Öncelikle bütün kalbiyle Allah'a tövbe edecek yani söz verecek. O günahından uzaklaşacak. Onu o günaha ileten bütün bağlarını koparacak. Gerekirse o çevreden veya o insanlardan uzak duracak. Bunlar her tövbenin şartlarındandır.

 5. Misafir
  tövbe ettin blr daha yapmamak üzere önceden yaptığımız günahları silmenin hükmü varmı yoksa geri dönüşü yokmu

 6. arifselim
  Yönetici
  Tövbe eden ve tövbesinde duranın günahları artık Allah'ın izniyle geri gelmez. Ama insan tövbesini bozar ve tekrar günahları işlerse o günahları Allah korusun geri döner.

 7. Misafir
  Ama nefsim ne zaman canım sıkılsa boş dursam bana diyorki ne duruyon açda bak işte diyo.Ben napıym hiç bilemiyorum.Lütfen yardımcı olun.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
sapık şeyler izlemek günah mı,  cinsel video izlemek günah mı,  sapik seyler izlemek günahmı,  açık video izlemek günah mı,  kötü videolar izlemek günah mı,  cinsel videolar izlemek günah mı,  uygunsuz video izlemek günah mı