+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mutsuzum ikinci evliliği düşünüyorum fakat kafam çok karışık yarrdımcı olurmusunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Mutsuzum ikinci evliliği düşünüyorum fakat kafam çok karışık yarrdımcı olurmusunuz?

  Sual: hocam ben 16 yaşında ailem tarafından zorla evlendirdiler sevmedim istemediğim bir kızla evlendirdiler sırf kız akraba diye şimdi yaşım 22 altı yıldır evliyim 3 çocuğum var eşimle de pek anlaşamıyoruz dediğim gibi işte zorla evlendirdiler ben eşimi 6 yıl geçmesine rağmen sevemedim bi türlü. çünkü başkasını seviyodum şimdi hayatta çok mutsuzum ikinci evliliği düşünüyorum ama bazen de düşünüyorum ki ailem beni zorla evlendirdi ama bu kızın ne günahı var diye ama çokta mutsuzum o yüzden kararsızım siz ne düşünüyosununz?tşk ? 2. Hud112
  Kâria.! Nedir Kâria?!

  Cevap: Mutsuzum ikinci evliliği düşünüyorum fakat kafam çok karışık yarrdımcı olurmusunuz?


  Reklam  Cevap: Bu sizin için bir imtihandır. Eşinizin iyi yönlerini düşünüp sevmeye odaklanın. 3 evladınız var. Bunun ne demek olduğunu iyi düşünün. Nefsiniz adına bencillik yapmaktan, şeytanın ve nefsinizin iğvasından Allah Celle Celaluhu'ya sığının. Allah C.C. yar ve yardımcınız olsun. Zor imtihan!

+ Yorum Gönder
kafam karisik mutsuzum