+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir

  Cevap: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir ile ilgili yazı Yudumla.com
  Meni veya meziyi nasıl anlarız renk veya çıkışından anlayamiyorsak nasıl anlarız heryerde yazan şeyler aynı ayrintili bilgi istiyorum lütfen yardım edin bayanlarda sadece masturbasyonmu guslü gerektirir

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir


  Reklam  Meni kadın veya erkekde cinsel ilişki esnasında veya mastürbasyonda (mastürbasyon yapmak haramdır ancak zinaya düşmekten korkarsa yapabilir) cinsel hazzın doruğa çıktığı anda gelir. Meni kadınlarda açık ve sarı renktedir. Bazı kadınlarda orgazm olmasına rağmen meninin çıkması geç olabilir bu normal bir durumdur.

 3. Misafir
  1 - Kadın mastürbasyon yaptığında orgazm olmasa bile gusül gerekir mi

  2 - Merhaba nisanlimla konuştuktan sonra bir islaklik olduğunu hissettim baktım akıntı olmuş abdestim bozulur mu ??

 4. arifselim
  Yönetici
  1- Orgazm demek meninin çıkması ile birlikte meydana gelir. Eğer bu olmaz ve meni çıkmadığından emin ise gusül gerekmez.

  2- Merhaba. Bu durumlarda gelen akıntılar mezidir ve mezi namaz abdestini bozar. Cünüp yapmaz gusül abdesti almak gerekmez.

 5. Misafir
  Ben 23 gün önce düsük yaptm 1 hafta önce kanamam durmustu ama 2 gündür ara ara kahverengi ve kırmızı akıntım oluyor gusül almam gerekir mi ve esimle iliskiye girmeme engel midir acill cevp verin lütfen..simdiden Tesekkürler.

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu arada kesilerek tekrar akıntının gelmesi yine lohusalık akıntısı sayılır. Lohusalık müddeti içinde (kırk gün) görülen temizlik de nifastan sayılır. Örneğin; doğumdan sonra on gün kan gelip, beş gün kesildikten sonra yeniden on gün daha kan gelecek olsa, bu yirmi beş günün hepsi de lohusalık müddeti sayılır.

 7. Misafir
  İlişkiden sonra takribi 5 6 saat sonra kadından gelen akıntı guslu gerektirir mi

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
guslü gerektiren haller kadın,  gusül abdesti gerektiren haller,  guslü gerektiren haller,  kadınlarda gusül abdesti gerektiren haller,  kadinlarda guslü gerektiren haller,  kadınlarda gusül abdesti nasıl bozulur,  kadınlarda gusül abdestini bozan durumlar