+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  Misafir

  Cevap: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir

  Cevap: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir ile ilgili yazı Yudumla.com
  Meni veya meziyi nasıl anlarız renk veya çıkışından anlayamiyorsak nasıl anlarız heryerde yazan şeyler aynı ayrintili bilgi istiyorum lütfen yardım edin bayanlarda sadece masturbasyonmu guslü gerektirir

 2. 38
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir


  Reklam  Meni kadın veya erkekde cinsel ilişki esnasında veya mastürbasyonda (mastürbasyon yapmak haramdır ancak zinaya düşmekten korkarsa yapabilir) cinsel hazzın doruğa çıktığı anda gelir. Meni kadınlarda açık ve sarı renktedir. Bazı kadınlarda orgazm olmasına rağmen meninin çıkması geç olabilir bu normal bir durumdur.

 3. 39
  Misafir
  1 - Kadın mastürbasyon yaptığında orgazm olmasa bile gusül gerekir mi

  2 - Merhaba nisanlimla konuştuktan sonra bir islaklik olduğunu hissettim baktım akıntı olmuş abdestim bozulur mu ??

 4. 40
  arifselim
  Yönetici
  1- Orgazm demek meninin çıkması ile birlikte meydana gelir. Eğer bu olmaz ve meni çıkmadığından emin ise gusül gerekmez.

  2- Merhaba. Bu durumlarda gelen akıntılar mezidir ve mezi namaz abdestini bozar. Cünüp yapmaz gusül abdesti almak gerekmez.

 5. 41
  Misafir
  Ben 23 gün önce düsük yaptm 1 hafta önce kanamam durmustu ama 2 gündür ara ara kahverengi ve kırmızı akıntım oluyor gusül almam gerekir mi ve esimle iliskiye girmeme engel midir acill cevp verin lütfen..simdiden Tesekkürler.

 6. 42
  arifselim
  Yönetici
  Bu arada kesilerek tekrar akıntının gelmesi yine lohusalık akıntısı sayılır. Lohusalık müddeti içinde (kırk gün) görülen temizlik de nifastan sayılır. Örneğin; doğumdan sonra on gün kan gelip, beş gün kesildikten sonra yeniden on gün daha kan gelecek olsa, bu yirmi beş günün hepsi de lohusalık müddeti sayılır.

 7. 43
  Misafir
  "Mastürbasyon sırasında eğer tenasül uzvuna parmak sokuluyorsa, hatta, doktor muayenesi sırasında uzva giren şeyden zevk alınmışsa, orgazm gerçekleşmese bile gusül farz olur." diyor bir çok güvenilir fıkıh sitesi.
  Bence bu cevabınızı bir daha düşünün. Çünkü insanların yanlış bir kanıya varmasının vebali büyük olur.
  Saygılarımla

 8. 44
  arifselim
  Yönetici
  Bu dediğin doğrudur bu şekilde bir durum olursa gusletmesi gerekir. Ama yukarıdaki cevapları kontrol ettim ne öyle bir soru nede böyle bir yanlış cevap bulamadım. Lütfen cevap numarasını verir misin.

 9. 45
  Misafir
  "Kadın, kocasını düşünürken şehvetlense, sonra titreyerek, kasılarak sarımtırak bir akıntı yani meni gelse, gusül gerekir." bunu belirtmişsiniz ancak titreme, kasılma, uyuşma vs. Olduysa ancak sarımtrak akıntı değil de beyaz, şeffaf bir sıvı gelirse gusül gerekir mi?

 10. 46
  arifselim
  Yönetici
  Eğer bu boşalma belirtileri olursa ve hiç meni çıkmasa bile yinede gusül gerekir. Çünkü kadının menisi her zaman çıkmayabilir ama orgazm oldu mu mutlaka yıkanmalıdır.

 11. 47
  Misafir
  Kadin hayizli iken iliskiye girmeden kari koca bosalabilir mi kadin bosalirsa gunah olur mu.

 12. 48
  @hmet
  Üye
  Yorum: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Bayan olarak hangi akıntılar gusül gerektirir
  kari koca bosalabilir mi kadin bosalirsa gunah olur mu.
  Yasak olan cinsel ilişkidir yoksa sevişerek boşalmak caizdir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu

guslü gerektiren haller kadın

kadınlarda gusül abdesti gerektiren haller

guslü gerektiren haller

gusül abdesti gerektiren haller

kadinlarda guslü gerektiren haller

kadınlarda gusül abdestini bozan durumlar

kadınlarda guslü gerektiren haller