+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır?

  Yorum: İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır? isimli yazı www.Mumsema.com

  11senelik evliyim 4cocugum var eşim iş gereği kadınlarla çok telefon la konuşuyor ve bu beni çok rahatsiz ediyor ve kıskañıyorum bazen işe hanımlarla gidiyor sizce caizmi

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır?


  Reklam  Çok gerekli zaruretler dışında konuşması caiz değildir. Özel bir vasıta ile birlikte gidip gelmeleri caiz değildir. Bu konuda ona anlatabilir nasihat edebilirsin.

 3. Misafir
  burada sadece kadının yapması gereken şeylerden bahsediliyor. erkeğin yapacağı hiç bir şey yokmu. erkekler sizde eşinize şöyle şöyle davranın denmemişmi. hep sizin gibi yalancı müslümanlar yüzünden dünyanın çivisi çıktı. Allah sizi azap içinde bırakır inşallah.

 4. Misafir
  Ben iki aydır nişanlıyım dini nikahı yapmadan önce nişanlım beni öptü bende de titreşim oldu acaba nikahım geçerli olmuş mudur ? Yoksa yenilemek mi lazım ?

 5. Sabır
  Devamlı Üye
  Bu olayın sonradan yapılmış imam nikahı ile ne ilgisi var nasıl bir bağlantı kurabildinki çok ilginç

 6. Misafir
  Cok titiz biriyim.esimde oyle.ama ev duzeninde ve temizlik islerinde evde herseye karisir ve mudahele ederim.bu yuzden esimle cok tartisiyoruz bir birimizi üzüyoruz suclu mesul kim oluyor bu durumda.

 7. AKA
  Üye
  Haksız olan kişi mes'ul olur.

 8. Misafir
  Selamün aleyküm sorumdan utanıyorum fakat soracak başka kimsem yok mastürbasyoona tövbe ettim bozdum kaferat ödeyeceğim. Şimdi sorcağım soru mastürbasyon sayılır mı ; ilişki sırasında kadının kendini eliyle tatmin etmesi istimna sayılır mı hocam.
  Allah'a emanet olun

 9. imam
  Üye
  İlişki sırasında kadının kendini tatmin etmesi istimna sayılmaz.
  Size tavsiyem kocanıza nasıl tatmin olduğunuzu öğretip bu işi ona bırakmanızdır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
evlilikte karı-koca ilişkileri,  islamda karı koca ilişkisi,  islamda kari koca iliskisi,  karı koca ilişkisi nasıl olmalı,  kari-koca ilişkileri nasil olmalidir,  islamda karı koca ilişkileri,  dinimizde karı koca ilişkisi