+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır?

  Cevap: İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır? isimli yazı www.Mumsema.com

  Bilgileriniz için tesekkurler Allah razi olsun. Peki erkek karisina karsi nasil olmalidir hep basliklar " Kadin ..." ile basliyor.

 2. Misafir

  Cevap: İslama göre karı koca ilişkisi nasıl olmalıdır?


  Reklam  Şu devirde böyle bir kadın bulmak İMKANSIZ. Ayrıca bunları uygulamaya kalkan erkekleri anında hapse atarlar.

 3. Misafir
  Allah razı olsun emeği geçen herkese teşekkürler

 4. Misafir
  Gercekten insanin icini rahatlatacak bilgiler verdiniz allah razi olsun

 5. Misafir
  Kadın eşiyle birlikte olmak istiyorsa eşi de yapmıyorsa kendi kendini tatmin ediyorsa eşine dokunmak istemiyorsa bunun günahı nedir.

 6. arifselim
  Yönetici
  Cinsel ilişki eşler arasında bir haktır ve bu yerine getirilmiyorsa büyük bir vebaldir. Eşi kendisine yaklaşmayan bir eş, zinaya düşmekten korkarsa kendi kendini tatmin etmesi caizdir.

 7. Misafir
  11senelik evliyim 4cocugum var eşim iş gereği kadınlarla çok telefon la konuşuyor ve bu beni çok rahatsiz ediyor ve kıskañıyorum bazen işe hanımlarla gidiyor sizce caizmi

 8. arifselim
  Yönetici
  Çok gerekli zaruretler dışında konuşması caiz değildir. Özel bir vasıta ile birlikte gidip gelmeleri caiz değildir. Bu konuda ona anlatabilir nasihat edebilirsin.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
evlilikte karı-koca ilişkileri,  islamda karı koca ilişkisi,  karı koca ilişkisi nasıl olmalı,  islamda kari koca iliskisi,  kari-koca ilişkileri nasil olmalidir,  islamda karı koca ilişkileri,  dinimizde karı koca ilişkisi