+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Hayvan öldürmenin hükmü nedir,kefareti varmıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Hayvan öldürmenin hükmü nedir,kefareti varmıdır?

  Yorum: Hayvan öldürmenin hükmü nedir,kefareti varmıdır? isimli yazı www.Mumsema.com

  Merhaba benim iki tane yavru köpeğim var ve mahallemizde dolan yavru bi kedi bahçemize dadandı köpeğim oscar kediyle oynamak istedi fakat kedi köpeğimin gözüne pençe atarak köpeğimi kör etti şu anda sinirden kendimi tutamıyorum ve o kediyi öldürmek istiyorum ve kediyi bit türlü uzaklaştıramıyorum Ben kovaladıkça geri geliyor sizce ne yapmalıyım?

 2. mum
  Administrator

  Yorum: Hayvan öldürmenin hükmü nedir,kefareti varmıdır?


  Reklam  kediyi öldürmek istiyorum
  Kedi köpeğe zarar vemişse hayvandır bu biz insanlar arasında bile böyle kaza olur.
  Kediyi öldürsen günahtır

 3. Misafir
  Trafikte giderken bir kediye çarptım😔Malesef öldü.çok kötüyüm herhangi bi kefareti varmıdır

 4. arifselim
  Yönetici
  Geçmiş olsun. Bunun bir kefareti yoktur ve kastın olmadığı için günah da değildir. Elbette insan üzülür ama bu bir kazadır ve insanın elinde olmayan bir şeydir. Bundan sonra daha dikkatli davranabilirsin.

 5. Misafir
  Merhaba ben muhabbet kuşu öldürdüm bunun günahı nedir ama çok pişmanım sürekli aglıyorum ne yapmam lazım

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayvanlar Allah'ın dilsiz kullarıdır ve onlara zulmetmek ve boş yere öldürmek asla caiz değildir. Bu çok çirkin ve günahtır. Bundan tövbe istiğfar etmen gerekir.

 7. Misafir
  Merhaba benim arkadasimin bana aldigi iki balik vardi bi gün cok kötü kavga ettik ve cok kizdirdi beni bende baliklarin suyun icine camasir suyun koydum ve öldüler cok ağladm cok pisman oldum ne yapmam gerekiyor

  Merhaba arkadaşimin bana aldiği iki balik vardi o arkadaşim ile kavga ettik cok kötü ve bende o sinirle baliklarin icine çamaşir suyu koydum çok pisman oldum ama ne yapmam gerek ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu yaptığın bir işkence ve zulümdür. O balıkların ne suçu vardı ki onları cezalandırıyorsun. Bu yaptığın günahtır. Tövbe et ve asla bir daha öyle bir şey yapma.

 9. Misafir
  Bugün yanlışlıkla bir yavru köpeği arabayla ezdim bacakları kırıldı ama tüm uğraşları a rağmen öldü. Çok üzgünüm hayvanın viyaklaması kulağımdan gitmiyor. Acaba dinen yapabileceğim birşey varmı tövbe dışında çünkü vicdanen çok rahatsızım

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
köpek öldürmenin günahı,  hayvan öldürmenin kefareti,  hayvan öldürmenin günahı,  köpek öldürmenin günahı nedir,  kopek oldurmek gunahmi,  baykuş öldürmek günah mı,  hayvan öldürmenin keffareti