+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Tesettürlü birbayanın müzik öğretmenliğine hazırlanması uygunmudur gülünç bir duruma düşermıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Tesettürlü birbayanın müzik öğretmenliğine hazırlanması uygunmudur gülünç bir duruma düşermıyım?

  Sual: örtünmek istiyorum ama müzik öğtetmenliğine hazırlanıyorum ikisinide çok istiyorum komik duruma düşüp yadırganmaktanda korkuyorum neyapmalıyım tesettürlü birbayanın müzik öğretmenliğine hazırlanması uygunmudur gülünç bir duruma düşermıyım? ? 2. 2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: tesettürlü birbayanın müzik öğretmenliğine hazırlanması uygunmudur gülünç bir duruma düşermıyım?


  Reklam  Cevap: Kardeşim tesettüre girmekle bitmiyor herşeyiyle sakınmak gerekli
  sonuçta Müzik öğretmeni müziği ve notaları söyleyerek öğretiyor
  Kadının sesi haramdır.Komik duruma düşmekten önce günahını sorgulamak gerkir.
  Allah c.c hidayetini tamamına erdirsin...

 3. 3
  Hoca
  erimeye devam...
  örtünmek istiyorum ama müzik öğtetmenliğine hazırlanıyorum ikisinide çok istiyorum komik duruma düşüp yadırganmaktanda korkuyorum neyapmalıyım tesettürlü birbayanın müzik öğretmenliğine hazırlanması uygunmudur gülünç bir duruma düşermıyım?
  Sevgili kardeşim,
  Müzik dinlemek caiz mi değil mi? diye ümmet hala tartışıp duruyorken... "tesettürlü bir müzik öğretmeni olmak ne demek" öğrenmek istersen elini kalbine koy o sana doğrusunu haber verir.
  Allah sana daha uygun daha hayırlı bir iş nasip etsin. amin

 4. 4
  Misafir
  ben müzik ğğretmeniyim.ben de kapanmayı düşünüyorum.yani benim mesleğim hayırlı bir iş değil mi?ya da şimdi o küçücük cocuklara sarkı söylüyorum diye günah mı işliyorum efendim?kapanmak için istifa mı etmem gerekir bu ülkede gecim sıkıntısı varken?yada artık mesleğim bu deyip kapanmamam mı lazım.yapmayın elinizi vicdanınıza koyun öyle insanlara cevap verin.kapanmak isteyen arkadasımızı bu allah yoluna atmış olduğu adımdan geri dönmesine neden siz olmayın.

 5. 5
  Misafir
  Bencede dogru senin sesini 20 yasindaki biri duymayacakii senin sesini daha ergenlik caginda mi deil mi onu bille bilmedigin ögrencilerin duyacak sen gidip te sahneye cikmiyon ki sen gidip barda sarki soylemiyon ki sen namusunla ögretmensin senin sesini ögrencilerin duyuyor diye günah olmaz allah icin biraz ileri görüslü olmayin islam mantık dinidir bunu unuttmayın..!! Ha sen kapalisin o zaman matematik ögretmeni de olma orda da cocuklara bagiriyorsun sesin duyuluyor gunah mi diyecez bence cok sacma seyler diyorsunuz allah icin yaa

+ Yorum Gönder