+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yüzümde ve sırtımda sivilceler çıkıyor ve siyah leke olarak kaliyor aylarca geçmiyor lekeler nasıl giderebilirim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yüzümde ve sırtımda sivilceler çıkıyor ve siyah leke olarak kaliyor aylarca geçmiyor lekeler nasıl giderebilirim

  Sual: Yüzümde ve sirtimda sivilceler cikiyo, cikmasi sorun degil ama kuruyunca leke olarak kaliyo ve aylarca gecmiyo. Ben bu lekelerden nasil kurtilabilirim. Bildiginiz ilac, krem, bitki kürleri, maske vs... ne varsa artik bilmek istiyorum yardimci olun lütfen ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Yüzümde ve sirtimda sivilceler cikiyo ve siyah leke olarak kaliyo. aylarca gecmiyo lekeler nasil giderebilirim


  Reklam  Cevap: Sivilce izlerinin Tedavisi

  Sivilce problemi olan kişiler öncelikle mutlaka bir dermatoloji uzmanı doktor tarafından değerlendirilmeli ve varsa aktif aknenin ilaçla tedavisi yapılmalıdır. Tedavisi tamamlanmış veya daha eskiden sivilce problemi yaşayıp izleri kalmış kişilerde cildin üzerinde küçüklü büyüklü çukurcuklar gözlenebilir.
  Kişiler bazen bunları sivilce izleri bazen de sivilce lekeleri olarak tanımlarlar. Bu görüntü kişiyi kozmetik olarak çok rahatsız eder. Bu izlerin en aza indirilmesinde son yıllarda fraksiyonel lazer tedavileri çok iyi bir çözüm olmaktadır.

+ Yorum Gönder