+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Göz Altı ve Yüz Kırışıkları nasıl giderilir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Göz Altı ve Yüz Kırışıkları nasıl giderilir?


 2. Yetim
  Hadimul Müslimin

  Cevap: Göz Altı ve Yüz Kırışıkları nasıl giderilir?


  Reklam  Cevap: Göz Altı ve Yüz Kırışıkları nasıl giderilir?

  Göz çevresinin kırışmaması için bir elmayı rendeleyip, bununla kompres yapın. İkinci önerim ise şu: 200 gram arpa tanesi alın, bir litre suda haşlayın ve süzün. Haşlama suyu ile tüm yüzünüze kompres uygulayın. Haftada üç kez bunu tekrarlayın.

  Güneş lekesi için de, bir çorba kaşığı yoğurt, bir tatlı kaşığı yulaf unu, çeyrek limon suyu ve bir tatlı kaşığı elma suyunu karıştırıp cildinize sürün. 30 dakika kadar sonra hafifçe ovarak çıkarın. Ardından koruma faktörlü kreminizi sürün. Bu maskeyi haftada bir tekrarlayın.

  1 çay kaşığı arı sütü, 2 damla kayısı yağı, 1 damla buğday özü, 1 damla E vitaminini karıştırıp göz çevresine dıştan içe doğru masaj yapınız.

  Bir yumurta sarısı, çeyrek limon suyu, bir yemek kaşığı iyi zeytinyağını karıştırıp 30 dakika dinlendirin ve bunu temiz cilde sürüp bir saat bekletin. Ardından ılık suyla temizleyin.

 3. rönesans
  üçüncü göz
  Göz kırışıkları, için maske, bakım kremleri ve ayrıca göz kaslarını çalıştıran egzersiz yaparsanız daha iyi sonuç ve kırışıksız göz çevresine sahip olacaksınız. özellikle kazayaklarına iyi gelecek. hergün tekrarlamalısınız.

+ Yorum Gönder
yüz kırışıklarını giderme,  yüz kırışıkları,  yuz kirisiklarini giderme,  göz altı kırışıklıkları nasıl giderilir,  yüz kırışıkları nasıl gider,  yüzkırışıkları,  yüz kirisiklar icin