+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşim bana çok büyük bir hata yaptı döndü ama yine yaparım diyor sürekli tartışma içindeyiz bu durumda ne yapmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşim bana çok büyük bir hata yaptı döndü ama yine yaparım diyor sürekli tartışma içindeyiz bu durumda ne yapmalıyım?

  Sual: yalvrdım hatasından döndü çok şükür herşey güzel gidiyordu ama nedense içimde huzursuzoluyorum onla kavaga ediyoruz ama hiçvijdan azabı çekmiyor yaptığı büyük hatayarağmen hiç utanmadan birdahayaparım diyor senide babanın evineyollarım d iyoor artıkık bıktım eşimden neyapmalıyım lütfen cevap yazın ? 2. reyna89
  Es Rahmet Rüzgarı

  Cevap: Eşim bana çok büyük bir hata yaptı döndü ama yine yaparım diyor sürekli tartışma içindeyiz bu durumda ne yapmalıy


  Reklam  Cevap: hata nedir ki ? acaba

 3. -UGUR-
  Emekli
  buda çok büyük sıkıntı ya. Erkeklerde var böyleleri. kızı annesine göstermez. Rahat bırakmaz. daha say say bitmez. Bir insanda Allah korkusu olması lazım. Ahiret inancı olması lazım. O inançlar eksik kalırsa durumlar cok vahim olur.. Kardeşim Allah sana yardım etsin. Sabret durumu tam anlatsaydın daha iyi yardım etmeye calısırdım. Sana edecegim tavsiyem Sabret Allaha sığın. Allah Duaları kabul edendir.. Hiç bir duayı geri çevirmez. buda bir sınavdır unutma..

  bu arada zaten Babanın evine yollarım diyormuş. Bunu boşanma niyetine diyorsa 1 Talak gider. 3 Talaktan sonra zaten dinimizce boş olursunuz.

+ Yorum Gönder