+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Allah'ın varlığına inanmak istiyorum.. bana bir kitap tavsiye eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Allah'ın varlığına inanmak istiyorum.. bana bir kitap tavsiye eder misiniz?

  Sual: Kardeşlerim bana bir kitap tavsiye eder misiniz? Benim hiç bir şekilde ağzımdan Allah yok diye birşey çıkmadı, ama kalbim inanmıyor. Ben bu durumda ölsem kafir mi olurum? Dilimden hiçbir şekilde söylemedim Allah yok diye. İnanmak istiyorum yardım edin. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Allah'ın varlığına inanmak istiyorum.. bana bir kitap tavsiye eder misiniz?


  Reklam  Cevap: Kur'an ve Kainat Ayetleri Işığında İman (Kitabu't- Tevhid)


  Abdulmecd Aziz-Ez ZENDANI
  BİLGE KİTABEVİ

  ... Bu çalışma, okuyucuya üç bölümde sunduğumuz akide kitabıdır.
  Zamanımızın kültür ve düşünce düzeyiyle uyumlu olması için gayret ettik. Ayrıca Kuran'ı Kerim'in teşvik ettiği ve istediği hedefin gerçekleşmesi için örnekler vermeye çalıştık. Nitekim bu hedef, dini gerçekleri kainatın her yerinde yayılmış olan delilleriyle bağlamaktır.
  İmam Şafii, durumun önemini ne güzel ifade etmiş: "Ümmetine helaya nasıl gidileceğini öğreten bir Peygamber nasıl olur da onları tevhit konusunda ihmal eder."
  Müslüman, Allah Teala'ya yasa koyucu, hayatı düzenleyici, düşünceyi belirleyici olarak inanır. Yalnız O'na boyun eğer ve O'na teslim olur, O'ndan korkar, O'na ümit bağlar, O'ndan yardım diler...

  %16 indirimliListe Fiyatı: 9,00 TL.
  Kitapyurdu Fiyatı: 7,61 TL.
  Tedarik süresi yaklaşık 3 gün
  Kazanacağınız puan: 16
  Çeviren: Abdülhadi Timurtaş
  Yayın Yılı: 2004
  Kitap Kağıdı
  303 sayfa
  13,5x21 cm
  Karton Kapak
  ISBN:9759894904
  Dili: TÜRKÇE

+ Yorum Gönder