+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Evliyken eşini aldatan, zina yapan kocanın nikahı geçerlimidir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Yorum: Evliyken eşini aldatan, zina yapan kocanın nikahı geçerli midir?

  Yorum: Evliyken eşini aldatan, zina yapan kocanın nikahı geçerli midir? isimli yazı www.Mumsema.com

  - Ben 17 yaşımda evlendim eşim para yüzünden beni aldatiyor maddi anlamda kadinlarla birlikte beni kız kardeşi diye tanıtıyor ben çaresizm ne yapmam gerekiyor

  - İyi geceler.eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Ve bosaniyoruz.bana öyle birşey soyleyin ki ahirette yasayacaklari için sabrediyim..

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Evliyken eşini aldatan, zina yapan kocanın nikahı geçerlimidir?


  Reklam  - Buna razı olmak zorunda değilsin boşanabilirsin. Böyle davranması ne dinen nede kanunen san karşı bir hak değildir.

  - İyi günler kardeşim. Allah sabrını arttırsın. Sabırlı ol. Gerçek sabır musibet anında gösterilen sabırdır. Bu olmuşsa boşan ve Allah'a havale et. Allah mutlak ad,l olandır.

 3. 15
  Misafir
  Ben 16 yasindayim babam annemi aldatiyo annem de mecbur sesini cıkarmıyo ama bizim canimiza tak etti ispat edip mahkemeye mi vermeliyiz ne yapmaliyiz

 4. 16
  Misafir
  hocam ben 6 yıllık evliyim 2 cocugum var karımı aldattım evli bir bayanla eskı calıştıgım işyerınde tanışmıştık cok pişmanım bu durum yuzunden vicdan azabı cekıyorum napmam lazım bana yardımcı olun lutfen

 5. 17
  arifselim
  Yönetici
  - Baban anneni aldatıyorsa ve farkında iseniz onun ıslahına vesile olacak aile büyükleri konuşabilirsiniz. Onu takip edip bu çirkin durumu ispat etmenin peşine düşmeyin.

  - Eşini aldatmış olman elbette çok çirkin ve günahtır ama bundan ziyade sen hemde evli olduğun halde zina günahını işlemişsin. Bundan öyle bir tövbe etki artık hayatın boyunca bir daha asla bu günaha açık kapı bırakma.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

evliyken zina yapan erkek

evliyken zina yapmak

karısını aldatan erkeğin günahı

karısını aldatan erkeğin günahı nedir

evliyken zina yapan kocakarısını aldatan kocanın günahıevliyken aldatmak