+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Dileklerimin kabul olması için çok etkili dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Dileklerimin kabul olması için çok etkili dua


 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: Dileklerimin kabul olması için çok etkili dua


  Reklam  Cevap: Hacet Namazı

  Hadis No : 3080
  Ravi: Abdullah İbnu Ebi Evfa

  Tanım: Resulullah (sav) buyurdular ki: "Kimin Allah'a veya herhangi bir insana ihtiyacı hasıl otursa önce abdest alsın, abdesti de güzel yapsın. Sonra iki rek'at namaz kılsın, sonra Allah Teala Hazretlerine senada bulunsun, Resulullah (sav)'a salat okusun, sonra şu duayı okusun: "Halim, kerim olan Allah'tan başka ilah yoktur. Arş-ı Azam'ın Rabbi noksan sıfatlardan münezzehtir. Hamd alemlerin Rabbine aittir. Rahmetine vesile olacak amelleri, mağfiretini celbedecek esbabı (hakkımda yaratmanı) taleb ediyor, her çeşit günahtan koruman için yalvarıyor, her çeşit iyilikten zenginlik, her çeşit günahtan selamet diliyorum. Rabbim! Affetmediğin hiç bir günahımı, kaldırmadığın hiçbir sıkıntımı bırakma! Hangi amelden razı isen onu ver, ey rahim olan, bana en ziyade rahmet gösteren Rabbim."

  Kaynak: Tirmizi, Salat 348, (479); İbnu Mace, İkamet 189, (1384)

 3. _müberra_
  Devamlı Üye
  salatı münciye ,çok tesirli helede 1000 tane ile hatmi ,okursanız

+ Yorum Gönder
dileklerin kabulu için en etkili dua ,  dileklerin kabul olması için en etkili dua,  dileklerimin kabul olması için dua,  çok tesirli dualar,  dileklerin kabulu için en etkili dualar