Konusunu Oylayın.: Evde ablamın eşinin, yani eniştemin yanında başımı açabilir miyim? Ben onu kardeşim biliyorum ve o çok dinine bağlı bir

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Evde ablamın eşinin, yani eniştemin yanında başımı açabilir miyim? Ben onu kardeşim biliyorum ve o çok dinine bağlı bir
 1. 12.Mart.2011, 21:58
  1
  Misafir

  Evde ablamın eşinin, yani eniştemin yanında başımı açabilir miyim? Ben onu kardeşim biliyorum ve o çok dinine bağlı bir


  Evde ablamın eşinin, yani eniştemin yanında başımı açabilir miyim? Ben onu kardeşim biliyorum ve o çok dinine bağlı bir Mumsema Evde ablamın eşinin, yani eniştemin yanında başımı açabilir miyim? Ben onu kardeşim biliyorum ve o çok dinine bağlı bir insan. Baldız namahrem midir?


 2. 12.Mart.2011, 21:58
  1
  cabir akdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  cabir akdağ
  Misafir  Evde ablamın eşinin, yani eniştemin yanında başımı açabilir miyim? Ben onu kardeşim biliyorum ve o çok dinine bağlı bir insan. Baldız namahrem midir?

 3. 12.Mart.2011, 23:39
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,774
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Evde ablamın eşinin, yani eniştemin yanında başımı açabilir miyim? Ben onu kardeşim biliyorum ve o çok dinine bağ
  Enişteniz size namahremdir yanında başınızı açmanız haramdır. Ablanızın kocasının yanında başınızı örtmek zorundasınız. El yüz ve ayaklar haricinde diğer kısımların örtülü olması gerekir. Ayrıca eniştenizle aynı evde yalnız kalmanız da haramdır.


 4. 12.Mart.2011, 23:39
  2
  Devamlı Üye  Enişteniz size namahremdir yanında başınızı açmanız haramdır. Ablanızın kocasının yanında başınızı örtmek zorundasınız. El yüz ve ayaklar haricinde diğer kısımların örtülü olması gerekir. Ayrıca eniştenizle aynı evde yalnız kalmanız da haramdır.
+ Yorum Gönder