+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mahmut Efendinin resimleri hakkında... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Mahmut Efendinin resimleri hakkında...


 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Mahmut Efendinin resimleri hakkında...


  Reklam  Cevap: Mahmud efendinin resimleri hakkında
  Son günlerde kendi Resminin Tv Gazete Dergi İnternet ve buna benzer yerlerde Resminin yayınlanmasından Rahatsızlık Duyan Şeyhim Üstadım Sultanım “ Hace Mahmud Ustaosmanoğlu “ k.s İstihare işiyle sorumlu olan VELİ efendiye bu konudaki sıkıntısını dile getirir ve bir istihare yapılmasını söyler .. bunun üzerine istihare yapan hocamız Rüyada Hz Muhammed Mustafa s.a.v efendimizi görür ve Sevgili peyğamberimiz buyururki. Benim resmim hic varmı? Hayır ya rasulullah o zaman Allah rasulu buyururki Peki neden Mahmudumun resmi çok??

  Kendisinde “ Mahmud Ustaosmanoğlu Hz” Resmi olan Arkadaşlarımıza Kardeşlerimize Şunu İfade etmek istiyorum Nerde Görürseniz Görün Kim derse desin Asla Ve asla Şeyh efendi resminin olmasına İzin vermemektedir . Şayet bu Gercegi bile bile halen yanında Hoca efendinin Resmi olanlar “ KUL HAKKINA GİRDİKLERİNİ UNUTMAMALIDIRLAR” BİR İNSANIN KENDİ RIZASI OLMADAN ONA AİD ŞEYLERİ YAYINLAMAK HEM ALLAH KATINDA HEMDE ŞUAN GÜNÜMÜZÜN HUKUK ÇERÇEVESİNDE SUÇTUR.
  Hz peygamberin yolunu adım adım milim milim takip eden bu insan Resminin yayınlanmasına çekilmesine kişilerin elinde olmasına razı degildir.

  bizde üstadımıza gönül verenler olarak resimlerini internet ortamına göndermeyelim. Gönderenlere de itibar etmeyelim üzerimize düşeni yapmalıyız .


  ALLAH BİZLERİ DOSTLARINI VELİ KULLARINI DARILTMAKTAN ONLARIN RAZI OLMUYACAGI İŞLERDE BULUNMAKTAN KORUSUN(AMiN)
  ALıntıdır.

+ Yorum Gönder