+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Annem, sigara içersen hakkımı helal etmem, yetim kalasın dedi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Annem, sigara içersen hakkımı helal etmem, yetim kalasın dedi

  Sual: bana yardm edin napacağımı bilmiyorum okul yüzünden sigaraya başladım 4 senedir içiyorum ama bırakamıyorum da dorusu bırakmak istemiyorum annem öğrendi ve dediki hakkımı helal etmem bida içersen verdiğim sütü helal etmem annesiz kal yetim kal dedi ben bunun üstüne 3 gün içmedm ama sonra tekrar başladım annem her aklına geldiğinde bunu söylüyor napaçağım yardım edin ve soruorum annemin bu dedikleri geçermi gerçekten içten gelerekmi söylemiştim acil cevap. ? 2. tekturk
  Devamlı Üye

  Cevap: Annem, sigara içersen hakkımı helal etmem, yetim kalasın dedi


  Reklam  Cevap: Okul yuzunden sigaraya baslamak diye birsey yok kardesim...sen bir ozenti veya bir gruba uymak ozentisi ile baslamissindir...Cunku hic kullanmadigin bir meredi kendine nasil teselli olarak gorebilirsinki kendine??
  Annen senin sagligin ve iyiligin icin birakmani istiyor...Annenin hakkimi onemli senin icin , yoksa parani ve sagligini tuketen sigarami ??? artik onada kendin bir cevap bul!!

 3. Misafir
  Aynısı banada oldu ne yapacam bilmiyorum bende bırakmak istemiyorum bende 5 gün felan içmedim sonra başladım

+ Yorum Gönder