+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İş yerinde talaşların yanması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İş yerinde talaşların yanması

  Sual: iş yerinde talaşların yanması mobiya atölyesinde yandaki komşunun yaktıkları bizdentarafa düşerek yanıyor dükkanı açtıgımda soltarata talaşların bikaç yeri tutuşmuş onları söndürüyorum ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Cevap: iş yerinde talaşların yanması


  Reklam  Cevap: Bu rüyamı yoksa gerçekte yaşanan bir olaymı?
  Çünkü ortada bir soru niteliği yok
  ben rüya tabiri olarak anladım ama
  net olarak açıklarsanız
  yardımcı olabiliriz İnşaAllah...


  ________________________

  Eğer anlatılanlar rüya ise ilgili yorumu ekliyorum,
  Allah c.c hayırlara çıkarsın....

  ______________________


  ATEŞ GÖRMEK

  Rüyada dumansız ateş gören, büyük insanlara yakın olur. Bağlı işleri açılır. Işık saçan alev görmek her bakımdan hayırlıdır. Ateşte bir şey pişirdiğini gören güzel sohbetlerde bulunur ve iyi haberler alır. Ateş ve duman gören hediye alır. Ateşle bir yerini yakan malının zekatını vermelidir. Ateş yiyen haksız kazançta bulunur, yetim malı yer. Ateşe bakmak, bir haberden dolayı üzülmeye yorulur. Ateşin mahsulü yakması, yanan ürünün fiyatının piyasada yükseleceğine, Boş tencere altında ateş görmek, yakınlardan zarar görmeye, Ateşin gökten indiğini görmek, orada bir fenalığın meydana gelmesine, Evden ateş çıktığını görmek, kuvvet ve başarıya, Dağ başında ateş yakmak, uzaktan evine döneceğine, Bir ateşin söndüğünü görmek, evden birinin öleceğine, Bir ateşin su veya yağmurla söndüğünü görmek, mahrumiyete, Sönen ateşin tekrar yandığını görmek, hırsızlığa, Başından ateş çıktığını görmek ise tehlikeli bir hastalığa işarettir.

  Rüyada görülen ateşte alevin olmaması düşmanlık ve davaya, eğer alev varsa hastalık yüzünden zorluk çekmeye delalet eder. Yerden göğe doğru ateş çıktığını ve semaya doğru yükseldiğini görmek, o yer halkının isyan ederek birbirlerine kötülük etmelerine işarettir. Ateşin bir yerden başka bir yere yayıldığını ve fakat hiçbir zarar vermediğini gören fayda görür ve fakirse zengin olur.

  Rüyasında halk üzerine ateş atıldığını gören, halk tarafından düşman gözüyle görülür. Bir tüccar dükkanının yandığını ve eşyalarının kül olduğunu görse, malını çok pahalı satıp halkı aldattığına işarettir. Evinde yangın çıktığını görenin zorbalar tarafından malı yağma edilir. Ateşin elbisesini yaktığını görenin akrabaları ve yakınları ile arası açılır veya zarara uğrar.

  Evinde ateşin söndüğünü gören fakirleşir. Bir parça ateşi yatağında veya karyolasında söndürdüğünü gören hasta ise iyileşir, sıkıntıda ise kurtulur.

  İmam Nablusi...

+ Yorum Gönder