+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kayınvalide evlat ayırımı yapabilirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kayınvalide evlat ayırımı yapabilirmi?

  Sual: Biz 2 eltiyiz kayın pederim biz evlenmeden 3 yıl önce vefat etmiş.kayınvalidem sevdiği olduğu için küçük kaynımı önce büyük oğlunu yani eşimi daha sonra evlendirdi.büyük oğlan alt katında küçük oğlu ayrı bir evde oturmakta.haftada 1 ziyaretine gelmektedir.en çok kayın validemin ihtiyaçlarını biz karşıladığımız halde ve alt katında oturduğumuz halde kaynımlar yani küçük oğlu geldiğinde biz eşimle ayrı planda kalıyoruz.kayınvalidemin sayesinde saygı görmüyoruz ben yengeleri olarak kaynımda 2 eltimden 4 yaş büyüğüm.onlar nikah büyüğü olduklarını iddaa ederek yenge demek yerine ismimle hitap ediyorlar kayın validem bu konudada onları destekliyor.1 senelik evliyim eşimle tattışma sebeplerimiz bile onlar oluyorlar.allahtan sabır ve merhamet dilenmekten başka bir şey gelmiyor elimdem.kaynıma eltime ve kayınvalideme nasıl davranmalıyım.piskolojim çok bozuldu nolur bana akıl verin.allah sizden razı olsun. ? 2. _müberra_
  Devamlı Üye

  Cevap: Kayınvalide evlat ayırımı yapabilirmi?


  Reklam  Cevap: ilahi sizi üzen varsın hitap şekilleri olsun....sence sana çifte satandard uygulayan birinin ne diye hitab ettiğinin bi önemi varmı?
  kayınvalidene gelinece maalesef küçükler hep korunası ,nazlı kalıyor .torpilli diyem,farklı oluyor .büyük ise hem bekarken hemde evliyken ,tıpki anne babab mesabesinde kalıyor (maalesef sorumlulukda )
  münciye hatmi yapmanı ve ayetel kürsi okumaya devam etmeni tavsiye ederim .
  sabrın sonu selamettir, varsın imtihanın bu olsun yoksa hangi imtihanı kaldıra biliriz.
  maddi yönden bi farklı tutum varsada bunu ahiretinde, sadakana say ,

+ Yorum Gönder