+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İdrarla çıkan zevkle ve attırarak çıkmayan şeyler mezidir değilmi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İdrarla çıkan zevkle ve attırarak çıkmayan şeyler mezidir değilmi ?

  Sual: meni hazla ve attırarak çıkarsa gusul gerektirir. birde meni çıkması engellenirse gusul gerekirmi engelleme sırasında zevkle çıkan bir meni yok . bu yüzden meni değil mezi olur çünkü idrarla çıkan zevkle ve attırarak çıkmayan şeyler mezidir değilmi ?

  birde soruma cevap verenin ne kadar bilgili olduğunu bilmek isterim yaşı veya mesleği nedir bunuda bilmek hakkım olduğunu zannediyorum .teşekkkürler ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: idrarla çıkan zevkle ve attırarak çıkmayan şeyler mezidir değilmi ?


  Reklam  Cevap: Kardeşim öncelikle sana şunu söylemek istiyorum...
  Meni hazla ve artırarak çıkarsa gusul gerektirir. Zaten bunu sende söylüyorsun.
  İdrardan sonra gelen sıvıya gelince o mezi değil vedidir.Bunlardan guslü gerektiren sadece menidir.
  Birde sana şunu söylemek istiyorum soruma cevap verenin ne kadar bilgili olduğunu bilmek isterim yaşı veya mesleği nedir bunuda bilmek hakkım olduğunu zannediyorum diye bir şey yazmışsın bence buna hakkının olduğunu düşünmüyorum ama eğer çok merak ediyorsan mumsemadan profil bilgileri diye bir yazı var oradan bakabilirsin.
  Bizim işimiz bu sitede hayırlı paylaşımlar yapmak ve sıkıntısı olan insanların sıkıntısını bir nebze bile olsa gidermektir...Sen bizden hayır duanı eksik etme İnşaallah...

+ Yorum Gönder