+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yasini şerif duası Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yasini şerif duası

  Sual: yasini şerif duası başı allahım bizi bugün burada topladıgın gibi yarın mahşer günündede toplamayı nasip eyle ? 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: yasin i şerif duası


  Reklam  Cevap: Yasin Suresi Bitince Okunacak Dua

  E’uzu billahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim.
  Elhamdülillahi Rabbil-Alemiyn. Vesselatü vesselamü ala seyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi* ecmeiyn!
  Allahümme inni es’elüke* sabran* cemilan. Ve kalben selima. Ve lisanen zakira. Ve dua’en müstecaba. Ve kitaben yemina. Ve rızkan halala. Ve naimen mukima. Ve cenneten ve harira.Ve nadraten ve sürura. Ya kadiyel ‘hacat. Ve ya mucibet deavat. Ya kaşıfed’durri vel’belliyyat. Ya alimes’sırrı vel’hafiyyat. İkdı haceti fi* hazihıs’saatil’mübaraketi bihürmeti yasin vel’kuranil ‘ hakiym.Feiza kada emran fe innema yekulü lehu kün feyekun. Fesubhanellezi biyedihi melekutü külli şey’in ve ileyhi turceun.
  Sponsorlu Bağlantılar


  Ya Rab okuduğum Yasin-i Şerifi dergah-i* izzetinde (yüce katında) kabul eyle . Ya Rabbi sevabını sevgili peygamberimiz Hz.Muhammet (Aleyhisselamın) aziz, latif ruhu şeriflerine hediye eyledik, haberdar eyleyıp kabul eyle ya Rabbi. Ölmüşlerimizi ve cümlemizin peygamberimizin şefaatına nail eyle ya Rabbi. Bütün Peygamber efendilerimizin ve bilcümle Evliyaullahın mübarek ruhlarına hediye eyledik. Kabul eyle ya Rabbi.
  Ya Rab okuduğumuz Yasin-i Şerifin sevabına ölmüşlerimizin aziz ruhlarına hediye eyledik, kabul eyle ya Rabbi*. Kabirleri Kur’an’ın nuruyla nur olsun, makamları cennet olsun ya Rabbi. Kabirlerini cehennem çukuru olmaktan koru ya Rabbi. Okunan bu Yasin’i Şerif’i ve dualarımızı kabul eyle ya Rabbi. Bi-hurmeti Taha ve Yasin, vel hamdülillahi Rabbil-alemiyn.

  Subhane Rabbike Rabbil izzeti amma yasıfun, ve selamun alelmurselıyn. Velhamdülillahi Rabbil aleminel-Fatihah.

+ Yorum Gönder
yasini şerif duası,  yasin i şerif duası,  yasin-i şerif duası