+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Animasyonlu cinsel pozisyon şekillerine öğrenmek için bakmak günah olurmu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Animasyonlu cinsel pozisyon şekillerine öğrenmek için bakmak günah olurmu

  Sual: Animasyonlu olarak yapılmış cinsel pozisyon şekillerine öğrenmek için bakmak günah olurmu ve bunda öğrenmek niyeti olmasada günah olurmu lütfen cevap verin özellikle mumsema hocamdan cevap bekliyorum ALLAH cümlenizden razı olsun. ? 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  Cevap: Animasyonlu cinsel pozisyon şekillerine öğrenmek için bakmak günah olurmu


  Reklam  Cevap: Zinaya götüren her türlü yollar haramdır. İnsanın bu gibi görsel bilgilere ihtiyacı yoktur. Sünnete uygun olan cima adabı geçerlidir. Bu gibi görsel bilgiler insanların şehvetini artırıp yoldan çıkmasına sebep olur. Öğrenmek maksadı ile de olsa bakılması caiz değildir.
  Zina fiili göz ile başlar ses ile devam eder ve beynin uyarılması ile de fiiliyata dönüşür. Onun için zinaya giden ilk yol olan göz zinasını yok etmek gerekir. Bunun içinse canlı yada cansız şehvet içeren her türlü görüntüden uzak durmak gerekir.

 3. Misafir
  Arkadaşım Sana İlk Söyleyeceğim Şey Animasyon Olsa Bile Bakma Çünkü Bakarsan Tahrik Olursun Ama İstersen Resime veya Animasyona Bakmadan Sadece Okuyarak Öğren!!!

+ Yorum Gönder
cinsel pozisyonlar animasyon,  pozisyon animasyon,  animasyon cinsel pozisyonlar,  animasyonlu cinsel birleşme,  cima pozisyonlari,  cinsellik animasyon,  animasyonlu pozisyonlar