+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Rüyamın tabiri Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyamın tabiri

  Sual: ben çok korkunç bir rüya gördüm eşimden 8 ay oldu ayrıyım bir arkadaşımla bir köy yerinde eve gidiyoruz ama sanki ırmağın karşısındaki ev benim evim sanırım tam ırmaktan gececektikki ırmağın biraz yükseldiyini gördük o arada baktıkki ırmagın iinde bir hayvan gözüküyor arkadaşımın elinde demir küreyi var o kürekle oynattıki eşek boğulmuş durumda biz onunda uğraşıken baktımki su daha sesli bir şekilde çoğalıyor arkadaşıma bu su çoştu çoğaldı hadi kaçalımki bizi alır dedim hem koşmaya başladık öyle bir yerdeyizki yukarı doğru kaçamıyoruz biraz tam bu esnada suyun diyer taraftadi ev bana ait heralde baktımki ordan ayrıldığım eşimin çığlıkları çoğaldı bağırıyor bana dğanay dite ama bağırırkende boğuluyor belliki o şekilde ben ona döndüm bahar diye bağırdım kendimi suya vurmaya çalıştım arkadaşım ddiki ne yapıyorsun geri çık koş ki su bizide alacak onu kurtaramazsın onu zaten aldı dedi tam o sırada ben ona bağırıyordum sesi kesildi o esnada baktımki ne ev kalmş ne birşey hepsi yerle bir olmuş neyse ocaba ne oldu diye bakıyorum ama nasıl birşeyse sanki kimsenin görmemesi gerekiyor bizi yürüdük bir dağ başına doğru ellerimizde silahlarımız var yürüdük sanki dağa çıktık orda koyun sürüsünün yattığı ağıl var küçük ev biz koğ deriz orda kalacağız felan derken uyandım hala yine yüreyim yanıyor eğer yorumlarsanız sevinirim ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyamın tabiri


  Reklam  Cevap: Değerli kardeşimiz rüyanızı hayra yorunuz. Kötü bir rüya gören bir müslümanın yapacağı işler şöyle olmalıdır. Gördüğü rüyanın şerrinden ve şeytanın şerrinden üç kez Allah'a sığınır. Şöyle der: "Allah'ım, bu rüyanın şerrinden ve rahmetinden uzak kalmış olan şeytanın şerrinden sana sığınırım." Rüyanın hayra dönüşmesi için dua eder. Bu tür rüyayı hiç bir kimseye anlatmaz.

  Müslüman gördüğü iyi bir rüyadan ötürü uyanınca Allah'a hamdeder. Bu rüyadan dolayı sevinir, bunu bir müjde kabul eder. Rüyayı sevdiği bir kimseye anlatır, sevmediğine kesinlikle arılatmaz.


 3. Misafir
  Yaklasik bir yil once korkunc bir ruya gordum hala aklimdan cixmiyor ve beni dusunduruyor, ruyamda bir koyde gezerken birden karsimda cox buyuk bir yilan gordum cox buyuk benden bile cox buyukdu korkdum ve geri donub kacmak istedim amma basaramadim birden onu karsimda buldum artik oleceyemi sandim cunki beni yuta bilirdi ve o anda allahim bana yardim et dedim birde gozlerimi acdimki ruyaymis cox korkmusdum bunun tabiri nedir 1 yil gecmesine ragmen hala bu ruyayi unuta bilmiyorum.

+ Yorum Gönder
rüyamın tabiri