+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Beğendiği kız ile evlenmek ve Aile sorunları Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Beğendiği kız ile evlenmek ve Aile sorunları

  Sual: 7 yıldır beraber oldugum sevdigimle artık bi yuva kurmak istiyorum hayatımda bazı şeylerin degişmesini istiyorum ama ailem ve ailesi karşı durumdalar özlemekten çok yoruldum hayattan koptum 7 yıl içerisnde ömrümden ömür gitti ama yılmadım vazgeçmedim dualarınızı bekliyorum herkesten allah razı olsun dualarınıza ihtiyacım var allaha emanet olun ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: Beğendiği kız ile evlenmek ve Aile sorunları


  Reklam  Cevap: Kaderde ne varsa o yasanir, bazen kabul etmek istemedigimiz ama bizler icin daha hayirli durumlar olabilir. Sevgilim demeniz dahi mümine yakismaz bir kelime, yani sevmek günah degil ama onun helal kalmasina siz karar verirsiniz. 7 sene hic görmeden duymadan beklemisseniz o baska fakat egerki flört dönemi yani zina hayati yasamis iseniz önce bir tövbe edin Allahdan aff dileyin, sonrasi ise bir büyügünüze danisin yardim isteyin iki taraf ilede konusabilecek birini ayarlayin belki böylelikle kavusmaniz nasip olur. Eger hic olmaz ise sakin isyan etmeyin kardesim, kurani kerimde de gectigi gibi bizlerin hayr bildiginde serr serr bildiginde hayr olabilecegi icin bizler ancak Allaha siginip Ondan gelene razi olmaliyiz. Kalblere sevgiyi yerlestiren elbette sabrinida verecektir/veriyor.

 3. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  Kalblere sevgiyi yerlestiren elbette sabrinida verecektir
  aynen katılıyorum Allah c.c sabırlar versin.

+ Yorum Gönder