Konusunu Oylayın.: Kaşlarım gerçekten çok kalın,görüntümü kötü etkiliyor,kendimi çirkin hissediyorum.. Görünümü kötü kaşları almak caiz mi?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Kaşlarım gerçekten çok kalın,görüntümü kötü etkiliyor,kendimi çirkin hissediyorum.. Görünümü kötü kaşları almak caiz mi?
 1. 30.Ocak.2011, 00:52
  1
  Misafir

  Kaşlarım gerçekten çok kalın,görüntümü kötü etkiliyor,kendimi çirkin hissediyorum.. Görünümü kötü kaşları almak caiz mi?


  Kaşlarım gerçekten çok kalın,görüntümü kötü etkiliyor,kendimi çirkin hissediyorum.. Görünümü kötü kaşları almak caiz mi? Mumsema Selamun Aleyküm öncelikle.Ben bir bayanım.Sorum şu:Kaşlarım gerçekten çok kalın,görüntümü kötü etkiliyor,kendimi çirkin hissediyorum artı annem bile almam için ısrar ediyor.Allah yaratmış amenna,Rabb'imin yaratışına değil ama, vicdanım sızlıyor almıyorum bu sefer dediğim gibi kötü hissediyorum.En azından göze batmayacak bir şekilde inceltmemde bir mahzur var mıdır?Yay gibi değil de,normal hale getirmekte?

  Ne olur yardımcı olun zorda kalıyorum.


 2. 30.Ocak.2011, 00:52
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Selamun Aleyküm öncelikle.Ben bir bayanım.Sorum şu:Kaşlarım gerçekten çok kalın,görüntümü kötü etkiliyor,kendimi çirkin hissediyorum artı annem bile almam için ısrar ediyor.Allah yaratmış amenna,Rabb'imin yaratışına değil ama, vicdanım sızlıyor almıyorum bu sefer dediğim gibi kötü hissediyorum.En azından göze batmayacak bir şekilde inceltmemde bir mahzur var mıdır?Yay gibi değil de,normal hale getirmekte?

  Ne olur yardımcı olun zorda kalıyorum.

 3. 04.Ağustos.2013, 07:15
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,775
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Kaşlarım gerçekten çok kalın,görüntümü kötü etkiliyor,kendimi çirkin hissediyorum.. Görünümü
  Kaşlarınızın görüntüsü sizi alay konusu durumuna getiriyorsa aldırmanızda daha doğrusu düzeltmenizde bir sakınca yoktur..


 4. 04.Ağustos.2013, 07:15
  2
  Devamlı Üye  Kaşlarınızın görüntüsü sizi alay konusu durumuna getiriyorsa aldırmanızda daha doğrusu düzeltmenizde bir sakınca yoktur..
+ Yorum Gönder