+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi

  Cevap: Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi isimli yazı www.Mumsema.com

  Evet hiç hesapta yokken insan seviyor buda kocalardan kaynaklanıyor çünkü ilgi yok sevgi yok bizi onlar itiyor

 2. Misafir

  Cevap: Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi


  Reklam  Rabbim ummeti muhammed-i korusun

 3. Misafir
  Evliyken nasıl birini seviyosun ben o kocan olsam haberim olduguan seni liyme liyme ederim

 4. Misafir
  kocanız kötü davranıyorsa sebebini önce kendinizde arayın. eğer kocanızı istemiyorsanız boşanın ondan sonra zinanızı yapın veya evlenin.yok itiyor yok şöyle böyle gibi kendinizide kandıracak masallarla gizli ilişki yaşamayın.

 5. Misafir
  Yok kocam odun gibi, yok itiyor. Boşanın o zaman! Yaptığınız iğrençliğe kılıf bahane bulmayın! İğrençlik diyorum ama asıl anlamı başka biliyorsunuz. Küfür sınıfına girdiğinden ben söylemiyorum siz anlamışsınızdır. Kocanızın da, çocuklarınızın da alnına bu kara lekeyi süreceğinize, boşanın ne halt yiyorsanız yiyin!

 6. Misafir
  Senin içinde olmasa sen bunu yapmazsin kocanı bahane etme kim karısını böyle bişey iter adam seni dövuyormu kufurmu ediyor içkimi içiyor git nasıl para getirirsen getir diye sokagami atıyor neymiş ilgisizmis ya bi git Allah aşkına kanın bozuksa adam ne yapsın Allah tan korkan Allah tan seni ve senin gibileri Allah lanetlemis yap yap tövbe ederim oldu başka Hadi Allah affetti diyelim etmeyede bilir kocanın hakkı nasıl olacak oda senden ahirette alacaklı olacak direk cehenneme gidersin

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilir mi,  evli kadın zina yaparsa,  zina yapan kadın,  evliyken zina yapmak,  evli kadin zina ederse,  evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi,  zina yapan evli kadın