+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi

  Cevap: Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi isimli yazı www.Mumsema.com

  Evet hiç hesapta yokken insan seviyor buda kocalardan kaynaklanıyor çünkü ilgi yok sevgi yok bizi onlar itiyor

 2. Misafir

  Cevap: Evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi


  Reklam  Rabbim ummeti muhammed-i korusun

 3. Misafir
  Evliyken nasıl birini seviyosun ben o kocan olsam haberim olduguan seni liyme liyme ederim

 4. Misafir
  kocanız kötü davranıyorsa sebebini önce kendinizde arayın. eğer kocanızı istemiyorsanız boşanın ondan sonra zinanızı yapın veya evlenin.yok itiyor yok şöyle böyle gibi kendinizide kandıracak masallarla gizli ilişki yaşamayın.

 5. Misafir
  Yok kocam odun gibi, yok itiyor. Boşanın o zaman! Yaptığınız iğrençliğe kılıf bahane bulmayın! İğrençlik diyorum ama asıl anlamı başka biliyorsunuz. Küfür sınıfına girdiğinden ben söylemiyorum siz anlamışsınızdır. Kocanızın da, çocuklarınızın da alnına bu kara lekeyi süreceğinize, boşanın ne halt yiyorsanız yiyin!

 6. Misafir
  Senin içinde olmasa sen bunu yapmazsin kocanı bahane etme kim karısını böyle bişey iter adam seni dövuyormu kufurmu ediyor içkimi içiyor git nasıl para getirirsen getir diye sokagami atıyor neymiş ilgisizmis ya bi git Allah aşkına kanın bozuksa adam ne yapsın Allah tan korkan Allah tan seni ve senin gibileri Allah lanetlemis yap yap tövbe ederim oldu başka Hadi Allah affetti diyelim etmeyede bilir kocanın hakkı nasıl olacak oda senden ahirette alacaklı olacak direk cehenneme gidersin

 7. Misafir
  Ben cok pişmanım eşimi cok seviyorum sadece cok ilgisiz ve sorumsuz bundan 1yil önce biriyle tanıştım ve onla birdefaya ilişkiye girdim ama istekli değil cok bunalmistim ama hic birşey çözüm olmuyor günahı büyük şimdi esimle cok mutluyum nasıl tövbe edebilirim oruc tutmak gerekiyormu ben esimden ayrilmak istemiyorum nikah yenilemek sevapmi

 8. emre
  Devamlı Üye
  Kocanla barışık olduğun için değil zinaya gerçekten pişman olup Allah'tan af dilemelisin. Gerçek tövbeni edip Allah'ın kuralları ile yaşamaya başlamalısın. Nikahı yenileme diye bir şey yok.

 9. Misafir
  Tek derdi nerde kalmak ise istediği yerde kalabilir. Hatta zina etmeye de devam edebilir Allahtan korkmuyorsa.

 10. Misafir
  Mahrem konulara mahrem cevaplar kitabını okumanızı tavsiye ederim. Benim diyeceğim şu açıdan olsun; küçük günahlar büyük günahların oluşmasına sebep olur.

 11. Misafir
  Dinin rükunlarına kurallarına uyarsan, dinin model insanı nasıl oluyor kendinde görmeye başlarsın. Sonra ise "kocam zırt karım pırt, ben de böyle yap"tım, "kocam beni aldatıyor, ben de intikam al"dım diye şeytanın vesveselerine, icraat gerçekleştirmezsiniz. Ali imran suresi 175. Ayet: şeytan sadece kendi dostlatını korkutur, Allah ' a isyan etmekten korkun.

 12. Misafir
  Esin odunsa bosarsin ne halt yersen yersin neden adami aldatiyosun? Hadi kendini dusunmuyosun kocanin sucu ne senin gibi kirlenmis bir kadinla belkide bi omur yasayacak?? Kendini boslukta hissetmismis boslugu s*xten baska biseyle dolduramadinmi?simdide kendini hakli zannediyosun...kendini savunmaya hakkin yok !

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilir mi,  evli kadın zina yaparsa,  zina yapan kadın,  evliyken zina yapmak,  evli kadin zina ederse,  zina yapan evli kadın,  evli kadın zina yaparsa kocasıyla evli kalabilirmi