+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Erkeğin küpe takması günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Erkeğin küpe takması günah mı?





  Cevap: Erkeğin küpe takması günah mı? isimli konu Mumsema.com
  sen kölemisin kardeşim köleysen tak ama küpe kadınlara ait bir zinet eşyasıdır.

 2. Misafir

  Cevap: Erkeğin küpe takması günah mı?


  Reklam



  ALLAH.insanlari yaratirken Erkegi erkek .kadini kadin.gibi yaratmiştir.bazi insanlarda cinsiyet özentisi vardir sadece sapikliktir.
  Erkegin küpe takmasi gunah yada caiz degil olabilir .erkek kendine kupeyi yakiştiriyorsa etek de giysin Erkek erkek gibi kadin kadin gibi olmali.müslümana bu yakişir .
  hiristiyanliga özenmeyin .

 3. Misafir
  bak kardeşim yavuz sultan selim zamanında köleler küpe takarlarmış ve yavuz sultan selimdemişki bu köleler neden küpe takıyorla şöyle bir cevap almış köle olduklarını belli etmek için diye bir yanıt almış ve yavuz sultan selimde : Benden ALLAH'ın kölesiyim bende küpe takacagım demiş anladınmı saçmalık değil yani

 4. Misafir
  erkeğin küpe takması tabiki de caiz değildir fakat deldirmesi caizdir imama sordum
  he bide lütfen at gözlüklerini çıkartalım yok kızların şeyi falan sizden öğrenecek değiliz adamlığı

 5. Misafir
  Arkadaşlar kimsenin kişisel görüşlerine karışamayız. Bu durum Allah ve kişi arasındadır. Yorumlarla kafalarımızı bulandırmaya gerek yoktur. Bence küpe güzel bir aksesuardır,küpe takınca erkeklik gidiyor diye bir saçmalıkta olamaz. Helal ya da haram bu durumu biz yargılayamayız.

 6. Misafir
  kard sen biraz olayı erkekliğe topluğa lamışın olayı bu normöal bişey sen en iyierkek oldugunu zannediyon yanılıyon

 7. Misafir
  Erkeğin küpe takması caiz değildir. Süs eşyası takmak kadına hastır.

 8. Misafir
  Bu tamamen amellere göre diye düşünüyorum.Eşcinsellik amaçlı takarsan caiz değil,ama hoş bir aksesuar olarak takarsan caiz.Gerisinin bir önemi yok.Küpe süslenmek değildir.Süslenmek,makyajla olur.

 9. Misafir
  Ben açık soyleyim 2 yildir kupe takiyorum cevremden ne kotu yorum aldim ne baska bi sey kupeyi erkege yakistiramayan kendi oglunun kulagini deldirtmesin bu kadar acik kimse allah kupe takmasin dedi diye kendi goz zevkinden vazgecmesin eger vazgecerse ve bu toplumun tepkisi yuzunden olursa vay turkiyedeki yobazligin haline der susarim.

 10. Misafir
  Neye göre caiz değil diyorsunuz. Burda önemli olan hukukçuların ne diyeceğii değil Kur anın ne diyeceği önemli değişimidir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
küpe takmak günah mı,  erkeklerin küpe takması günah mı,  erkeğin küpe takması günah mı,  erkeklerde küpe takmak günah mı,  Kupe takmak gunahmi,  erkeklerin küpe takması günah mıdır,  erkeklerin kupe takmasi gunahmi