+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sadece Kadınlara özel sorular Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Sadece Kadınlara özel sorular

  Sual: Selamün Aleyküm Ben Gusül Abdesti Aldım Tüm Farz Ve Sünnetlerini Yerine Getirerek Ama Kurulanırken Alt Bölgemden Pamuk Parçası Gibi Siyah Nokta Gibi Bir Cisim Geldi Peçeteye Tekrar Gusül Almalımıyım ? Lütfen Yardım... ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Sadece Kadınlara özel sorular


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Cünüplükten dolayı gusül abdesti almışsan bu gelen akıntıdan dolayı tekrar gusül almana gerek yoktur. Ancak adetten temizlenmek için yıkanmış ise o zaman bu akıntının adetten olup olmadığına bakılmalıdır ve ona göre hareket edilmelidir.

 3. 3
  Misafir
  LÜTFEN ACİL CEVAPLAYİN ÇOK LAZİMM NOLURRR. Ben 15 yasindayim. Sevgilimle faceden yazisarak sevistik. benim zevk suyum geldi. Ben hamile kalırmıyım ? Allah rızası için cevaplayin nolursunuzz ve doğru yanıt verin.

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Zevk suyu gelmesi ile kişi hamile kalmaz. Ancak tam bir cinsel ilişki olursa o zaman hamile kalmak mümkün olabilir. Ama bu yaptığın yazışma olsa bile haramdır.

 5. 5
  Misafir
  Merhaba 16 yaşındayım yaklaşık 2 senedir bacaklarımı jiletle alıyorum ve bildiğimiz gibi 2-3 günde çıkıyor eğer tekrar ağdaya dönsem kılların uzama süresi uzar mı?

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Dini açıdan her türlü temizlemen caizdir. Tekrar ağdaya dönersen ilk dönemler etkisini hemen görmesen bile ileride faydasını göreceksin ve kılların uzama süresi uzamaya başlar.

 7. 7
  Misafir
  Merhaba adım ** ben internetten lez izliyordum bu günahmıdır yani onlarda kiz bende kızım

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Bir kadın yinede bir kadının dizi ile göbeği arasına bakması haramdır. Eğer şehvet ve haramlar var ise tüm vücuduna bakması yinede haramdır. Kadın olmaları bu durumu asla değiştirmez. Bu şeyleri izlemek kat be kat günah ve çirkindir. Tövbe istiğfar et ve bir daha yapma.

+ Yorum Gönder