+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşimden boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor onu kendimden soğutmak için bir dua var mı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşimden boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor onu kendimden soğutmak için bir dua var mı ?


 2. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah

  Yanıt: eşimden boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor onu kendimden soğutmak için bir dua var mı ?


  Reklam  Cevap: Sebep yok iken eşinizden ayrılmak yerine Aksine yuvanınızın yıkılmaması için dua etmelisiniz

 3. fütüvvet
  Üye
  Hem kavli hemde fiili dua etmelisiniz..
  kavli duayı Namazlarınızdan sonra ve özellikle gece kalkıp hacet namazı veya teheccüd namazı kılıp sonunda dua edin..ve bu duanızda ısrarcı olun..
  fiili duanızda size kalmış..

 4. DESİNLER
  Üye
  eşimden boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor onu kendimden soğutmak için bir dua varmı
  Burada anlaşılan siz eşinizi sevmiyor boşanmak istiyorsunuz ama, eşiniz sizi seviyor boşanmak istemiyor! (boşanma sebebini yazmamışsınız)
  Neden? eşinizi kendinizden soğutmak yerine eşinize ısınmak için için dua aramıyorsunuz?
  Yuva yıkmak kolaydır fakat yuva kurmak zordur...!
  Varmı dinimizde bir kadını k****p sokağa atmak
  Bence eşinize bağlanmak için dua arayınız sevgili kardeşim.


 5. tekturk
  Devamlı Üye
  Hem kavli hemde fiili dua etmelisiniz..
  kavli duayı Namazlarınızdan sonra ve özellikle gece kalkıp hacet namazı veya teheccüd namazı kılıp sonunda dua edin..ve bu duanızda ısrarcı olun..
  fiili duanızda size kalmış..
  Futuvvet kardes bir vebalin altina girme... Yuvayi kurtarmak lazim yikmasi zaten kolay..

 6. misafir38
  Üye
  Bana göre eşinizin boşanmak istememesi sizi sevdiğini gösteriyor.Tabiki biz yaşadıklanızı bilemeyiz.Bana göre eğer çoçuğunuzda varsa ona bir şans daha verin derim. Hakkınızda hayırlısı olur inşallah daima hakkınızda hayırlısını dileyin.

 7. Misafir
  Eşi münafık ,dine küfreden biriyse ve ailesine hayatı zehir ediyorsa boşanmak istemesi çok doğal.ama önce allahtan hidayete ermesini eğer hidayete ermiyecekse,hidayete ermesini allahım layık görmüyorsa kalbi mühürlüyse ohalde boşanmayı allahtan dileyebilir.lütfen o kişinin durumunu bilmeden yorumlarınızda kırici olmayınız.

 8. Misafir
  aynen misafir üyeye katılıyorum...4 duvarın içinde neler yaşandığını çeken bilir..neymiş efendim kurtarılabilirmiş..zaten kendinden nefret ettirmiş soğutma aşamasına getirmişse daha neyine şans vericez..bende aynı durumdayım..adam pisikolojimi kendime güvenimi herşeyimi bitirdi..oturup muhabbet artır diyen arkadaşlar hiç birşey yaşanmadan anlaşılmaz..lanet insanlar son hale getiriyor sonrada boşanmıcam diye tutturuyor..aklın nerdeydi pisikolojik fizyolojik şiddet uygularken bana..varsa öyle bi dua bana da yazın...

 9. Misafir
  Esim beni defalarca aldatti benide bosamiyor artik aramizda sevgi kalmadi bosanmak istiyorum o vaz gecmiyor onu ikna edebilecegim dua varmi

 10. arifselim
  Yönetici
  Allah yardımcınız olsun. Yuva ayakta kalması için sonuna kadar elbette mücadele ve sabır gösterilmelidir. Eğer bir müslümanın izzet ve şerefi değersiz hale getiriliyorsa onu sürdürmenin de bir anlamı yoktur. İçinizden geldiği gibi dua etmelisiniz bunun için başka bir özel dua yoktur.

 11. Misafir
  Karim beni defalarca aldatti artik dayanacak gücüm kalmadı Allah hidayet etsin diye çok dua ediyorum lütfen bana yardim edin Allah razi olsun sizden

 12. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Kadın veya erkek olsun zina ediyorsa boşanması eşinin hakkı olur. Eğer bir hata yapmış ve eşi de onu affedebilmiş ve tekrar güvenebilmişse bu ayır bir durum olabilir ancak bunun dışında her müslüman izzet ve şerefini korumalıdır. Allah yardımcınız olsun.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
boşanmak için dua,  boşanma duası,  bosanma duasi,  kolay boşanma duası,  kolay boşanmak için dua,  eşimi kendimden soğutmak istiyorum,  eşimden ayrılmak istiyorum dua