+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Nedir bu inernetin hali? İğrenç sitelerle dolu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Nedir bu inernetin hali? İğrenç sitelerle dolu

  Sual: bunları yazmamın ttekm nedeni size teşekkür etmek. internette o kadar iğrenç siteler varki insanı düşündürüyor normal bir siteye girdiğimde bile çok kötü reklamlara rastlıyorum ailemin yanında inernete girmek istemiyorum .eğer şimdi böyle olursa gelecekte nasıl olur tahmin etmek bile istemiyorum sizin aracılığınızla urfadan tüm sitelerden rica ediyorum lütfen biraz edep bilgisayarın faydasından çok zararını görüyoruz ben 14 yaşındayım gördüğümde kötü etkileniyorum birde benden küçükleri düşünün bari 18 yaş şartını koysunlar neyse allah sizden razı olsun daha konuşacak çok şeyim var ama yeter eşekkürler ? 2. yaso-123
  Devamlı Üye

  Yanıt: Nedir bu inernetin hali? İğrenç sitelerle dolu


  Reklam  Cevap: Allahü teala bu sitede katkısı olan herkesden razı olsun ,söylediklerinde haklısın kardeşim ...

 3. YaZaROW
  Emekli
  Ama bazı sitelerin haklarını yememek lazım. Hadi imanı kuvvetli olanlar reklam almıyor fakat maddi durumu kötü olanlar mecburen paralı reklam almak zorunda kalıyorlar. Reklamları da kendileri seçmiyorlar. Sitelerine bir kod veriyorlar koymaları için, o kod reklamı aldıkları yerin sitesinde de var. Onlar ne koyarlarsa reklamı alan da onu sitesinde bulundurup tıklatarak para kazandırıyor. Cinsel olmayanları almakta fayda olsa da bazılarının hakkını yememek lazım. Ellerinde değil çünkü ve durumları da yok.

+ Yorum Gönder