+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Abdestsiz olarak tevhid hatmine devam edebilir miyim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Abdestsiz olarak tevhid hatmine devam edebilir miyim?

  Sual: Ben de tevhid hatmine başladım. Her sabah namazdan sonra abdestliyken 500 kez La İlahe İllallah diyorum ama gün içinde de Allah'ı bu şekilde zikretmek istiyorum, işyerinde abdest alma şansım yok abdestsiz olarak da tevhid hatmine devam edebilir miyim?
  Şimdiden teşekkürler...
  Hülya Gündüzalp ? 2. meryemgül1
  ~~Medinenin Gülü ~~

  Yanıt: Abdestsiz olarak tevhid hatmine devam edebilir miyim?


  Reklam  Cevap: Kelime-i tevhid okumak için abdestli olmak şart değildir. Kelime-i tevhidi her zaman okuyabilirsiniz. Bunun için bir sınırlama yoktur. Yalnız mesai saatlerinde işi aksatmadan boş zamanlarda okuyabilirsiniz.


 3. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  Hayzlı, yada abdesti olmayan kadın Besmele, salevat-ı şerife, kelime-i tevhid, istiğfar ve bütün duaları okuyabilir, tesbih çeker, zikreder. Fâtiha, Rabbenâ âtina.., Rabbenağfirli... ve daha başka dua âyetlerini dua niyetiyle ezberden okuyabilir. Hayzlı iken kabir ziyaretine gidebilir, dua niyetiyle orada Fatiha okur. Her namaz vaktinde abdest alıp, o namazı kılacak kadar zaman oturup zikreder, tesbih çekerse, en iyi kıldığı namazın sevabını kazanır.
  SİE
 4. Misafir
  kelime tehvid boş zamanlarızda abdesli veya abdesiz okuyabilirsiniz bunda bi sınırlama yok

+ Yorum Gönder
kelime i tevhid abdestsiz çekilirmi,  70 bin kelime i tevhid abdestsiz okunur mu,  kelime i tevhit abdestsiz çekilirmi,  kelime i tevhid hatmi,  abdestsiz la ilahe illallah çekilirmi,  kelime i tevhid icin abdest gerekir mi,  la ilahe illallah abdestsiz çekilirmi