+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Erkek nikahlı karısıyla makattan ilişki kurması caiz midir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Erkek nikahlı karısıyla makattan ilişki kurması caiz midir

  Yorum: Erkek nikahlı karısıyla makattan ilişki kurması caiz midir isimli konu Mumsema.com
  Hocam eşimin penisimi yalamasında bir sakınca var mıdır bunu o da kabulleniyor zoraki bir durum yok fakat meniyi ağzına akıtmıyorum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Erkek nikahlı karısıyla makattan ilişki kurması caiz midir


  Reklam  Eşlerin birbirlerinin cinsel organlarını yalamaları hakkında açık bir haramlık bildirilmemişse de bunu bazı alimlerimiz caiz görmemişlerdir.

 3. Misafir
  Mrb. Son bir senedir eşim arkadan ilişki istiyor ama günah olduğunu bildiğim için hayır diyorum canimi acitmasina rağmen ve günlerce benimle konuşmuyor istemedigim için günah olduğunu bilmesine rağmen aldırmıyor ne yapacagimi şaşırdım. Onun istediğini yapmadigim için bende günaha girmiyorum degil mi

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Tam aksine onun istediğini yaparsan günaha girersin. Bu bir haramdır ve mazur görülecek hiç bir tarafı yoktur. Asla müsaade etmemelisin. Allah helal olan yoldan olmak şartıyla her yönden yaklaşmayı helal kılmıştır. Ama makattan olması haramdır.

 5. Misafir
  Peki acaba eşimiz bize arkamızdan sürtünse okşasa parmağıyla veya organıylada girmiş gibi olup günaha girermiyiz ? Veya bunu sürekli istediğimizi tekrar etsek sözlerle birbieimizi tatmin etmek için oda yanlışmıdır ?
  Biz çok günah olduğunu biliyoruz ama ben eşim çok istedi ve kendine hakim olamadığı için bal ayı dönemlerimizde 1 kere izin verdim şimdi günah diye uzak durmaya çalışıyor oda ama yinede girecekmiş gibi sürtünüyor makattan veya sürekli arkamdan sürtünüyor bu şekilde sevişmek görüntü olarak benzediği için sakıncalımı ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Eşine arkadan sürtünmesi veya dokunması caizdir günah olmaz. Ancak bu harama düşürme ihtimali olacaksa bunu yapmak da doğru değildir. İnsanı harama götürecek hassas şeylerden de uzak durması önemlidir. Ön ve helal olan olan yerden her türlü pozisyonda cinsel ilişkide bulunmak ise eşler için helaldir.

 7. Misafir
  Eşim ısrarla makattan birlikte olmak istedi bende onun israrina dayanamayip kabul ettim ben günah olduğunu sadece halk arasında duymuştum ama arastirdigima göre çok gunahmis peki bilmediğim için bana günah gecmismidir

 8. arifselim
  Yönetici
  Her müslüman kendisi için lazım olan helal ve haramları bilmek zorundadır. Örneğin eşler aralarında gerekli olan helal ve haram sınırlarını bilmeleri gerekir. Ancak bir daha yapmamak üzere tövbe edebilirsin. Allah günahları affeden ve tövbeleri kabul edendir.

 9. Misafir
  Hocam biz 19 yasindayiz evlenmek sözümuz var.4 senedir tanışıyoruz.önden veya arkadan yapmadık bisi. Ama başka turlu birbirimizi tatmin ettik ne kdr caiz ogrene bilirmiyiz ? Teşekürler.

 10. arifselim
  Yönetici
  Dini nikahınız olmadığı sürece sizin yalnız bir araya gelmeniz ve hatta el ele tutuşmanız bile haramdır. Bundan daha ileriye giderek sevişmek elbette bir çeşit zina gibi çirkin ve günahtır. Allah'a tövbe edin ve evlenene kadar uzak durun.

 11. Misafir
  hocam bayanların kendi duburlerini parmagını sokarak zevklenmeleri veya kocasının parmagıyla dübürüne girerek zevklenmesi dinimizce gunahı var mı dır ben ne şekilde olursa olsun yaklaşılması gunah diye biliyorum hocam cevaplayabilirseniz cok memnun olacagım

 12. arifselim
  Yönetici
  Ters olan yoldan ilişki haramdır. Bu şekilde zina gibi bir günah olmasa da caiz değildir çünkü bu yer necaset yeridir ve tiksindiricidir. Allah helal olan yol ile dokunmayı ve farklı şekillerde ilişkiyi helal kılmıştır.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
arkadan yapmak günahmı,  makata parmak sokmak günahmı,  arkadan parmak sokmak günahmı,  arkadan sıkısmek gunahmı,  makata parmak sokmak günah mı,  kadına arkadan parmak sokmak günahmı,  anüse parmak sokmak