+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşim Ayrılmak için Bahane Arıyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşim Ayrılmak için Bahane Arıyor

  Sual: Ben4 Senelık Evlıyım Ve Bırde 2 Yasında Oglum Var:aylemın ıstegı Olmadan Bı Evlılık Yaptım Evlendıgımızden Berı Hep Huzursuzuz;hep Cocugumuz Olursa Düzelır Dedı Bıde Cocuk Yaptık:ama Bu Cocuk Almanyada Kalabılmesı ıcınde Tek Sansıydı:ben Calısırdım Cebıme Para Vermezdı;küfür Sıdet Uyguluyordu;hamıleyken Ben Dayanamadım Küfrlerıne Ayrıldım;daha Sonra Pısman Oldugunu Söyledı Cocugum Babasız Büyümesın Dıye Gerı Döndüm 2 Senedır Cok ıyıydı Ama Bana Karsıda Hep ılgısızdı;2 Aydan Berı Yıne Cok Mutsuzuz;sıddet Yok Ama Küfürler Yıne Aynı;bana Her Fırsatta Serefım Varsa Evı Terk Etmemı ıstıyor;gurur Dıye Seref Dıye Bısey Kalmadı Bende;cocugumu Babasız Büyütmek ıstemıyorum Ama Saglıksız Bı Ayledede Büyütmek ıstemıyorum:aynı Evde 2 Yabancıyız :ıntıhar Etmeyı Bıle Düsünüyorum;ben Bu Adamla Evlendım Sayesınded Cennetıde Gördüm Cehennemıde;bana Yardım Edın Lütfen Ne Yapmam Gerek ? 2. @mir
  âb ü kil

  Yanıt: Eşim Ayrılmak için Bahane Arıyor


  Reklam  Cevap: boşanmak her şeyin sonu değildir ama
  yapılacak son şeydir
  evli kalamıyorsanız söyleyin sırtınızdaki keneye
  şerefi varsa o gitsin size boşanma davası açsın
  ayrıca çocuğunuz için öyle bir evde büyümek
  babasız büyümekten daha kötü olabilir
  Allahu Alem
  bir avukattan mutlaka görüş alın
  üstelik oralarda boşanmadan da kocanızı evden uzaklaştırabilirsiniz
  İslam'ın sınırlarını aşmamak şartı ile bu hakkınızı da kullanabilirsiniz

 3. sultans
  Devamlı Üye
  Allah yar ve yardımcınız olsun...Allah büyüktür kimseye taşıyamayacağından fazlasını yüklemez imtihanınız kolay değil Rabbim merhamet buyursun.aşağıdaki ayetlerin duaların okunduğunu bir yerde gördüm sizinle paylaşmak istedim.
  Karı-Koca Arasındaki Anlaşmazlıkta Okunacak Dua:

  * Duhan suresinin 25. ayetini 21 veya 71 defa aksi olan kadına veya kocaya okunursa,Allahü Teala'nın izniyle uysal olur:
  {Kem terakü min cennatin ve u'yün}
  * Aile geçimsizliğine karşı 1 Fatiha suresi ile 3 İhlas suresi okunarak sevabı Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem)in ruhu... şerifine hediye edilir.Sonra sabah-akşam 7 kere:
  {Hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü'l-Arşi'l-Azim}
  ''Allah bana yeter,O'ndan başka hiç bir ilah yoktur,ancak O'na güvendim ve O, büyük arşın Rabbidir.''
  duasına devam edelim

  alıntı..


+ Yorum Gönder
kem terekü min cennatin,  kem terakü min,  kem terakü min cennatin,  kem terekü min cennatin ve uyun anlamı,  kem terekü min cennatin ve uyun,  kem terakü min cennetiv,  kem tereku^ min cennatin ve uyun