+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yazılımın demosunu kullanmak ve knight online oynamak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yazılımın demosunu kullanmak ve knight online oynamak

  Sual: windows 7 nin demosunu kullansam bittiği zaman tekrar yüklesem genede kul hakkına girermi?vede 300-400 lira para istemeleri bize zor geliyor durumum yok ki alayım bir bilgisayar parası nasıl vereyim bir yazılıma?ve vista starter vardı ama başkasıda yüklemiş bloke oldu yani şifrem gitti aldığım mal benim değilmi para kazanmak olmadıkça arkadaşlarıma versem günahmı?

  Knight online adlı oyunu oynuyorum para veya herhangi birşey yatırmıyorum.Ve kulaklığı takıp aynı anda dini ders dinliyorum.Namazlarıma Ara vermiyorum.Genede günaha giriyormuyum?Canım oynamak istiyor ama gereksiz olduğunu biliyor ve oynadığıma üzülüyorum.Ne yapmalıyım sizce yardım edin oynamadığım zaman çok vesvese geliyor kötü şeyler düşündürüyor.

  Birde günahkar ağzı küfür olan bir çocuk varsa arkadaşınız sizde görüşmek istemiyorsunuz ve söylediklerine yanıt vermiyorsunuz.Ağzında küfür olana birşey sorduğunuzda küfür duyuyorsunuz bu beni üzüyo sorduğuma pişman oluyorum heryerde küfür edecek yer bulunabiliyor insan isterse peki o küfür ettiği için ben vesile olduğum için günaha giriyormuyum. ? 2. Mucahid
  Devamlı Üye

  Cevap: Yazılımın demosunu kullanmak ve knight online oynamak


  Reklam  Cevap: kötülüğe vesile olan, kötülükte ortaktır.

+ Yorum Gönder