+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Abimin eşinin beni çekememesi, ailemle diyologumu bozmak istemesi ve bunu başarması, kıskançlığı, fesatlığı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Abimin eşinin beni çekememesi, ailemle diyologumu bozmak istemesi ve bunu başarması, kıskançlığı, fesatlığı

  Sual: mrh.ben ailemle yaşıyorum.ailemin dublex evi var,2 kardeşiz.4senelik evliyim.eşimin anne babası 15 seneden beri ayrı,her 2 tarafta başkasıyla evli,kaynanam eşime ablasının kızını vermeyi düşünüyordu ama eşimi bi türlü ikna edemedi.biz severek evlendik,kaynanamın bütün fesat oyunlarına,çirkevliklerine ragmen ayrılmadık.bu nedenle benim ailem zorluk çekmeyelim yuvamız yıkılmasın diye bizi yanlarına aldı.abim benden 3 ay sonra evlendi.eşini bayanlar görmeye giderken bende gittim ve çok begendim.kızkardeşim olmadıgı için onu bir kardeş olarak benimsedim.evlendikten 15 gün sonra sorunlarımız başladı.evin düzenini,ev halkının huylarını anlatmaya çalıştıgım halde evde ben gelinim ebabıyla evde otorite kurmaya çalışıp beni diskalefiye etmek istedi sonunda da başardı.ev 2ye bölündü ne o beni görüyor ne de ben onu.birlikte oturdugumuz sürece evin odalarından defalarca kovdu beni,agıza alınmayacak sözler,yaptıklarını yalanlamalar,üstüme yürüyüp el kaldırmalar tabi bende yaptım ama onun yaptıgı gibi ağır degil.ailem onun sayesinde cephe aldılar bana.bana öyle birşey gerek ki hem ailemi kazanayım hemde bana yaptıgı gibi kendi gelinide ona bundan daha fazlasını yapıp ben naptım deyip VİCDAN AZABIYLA YANIP KAVRULSUN hem annesi hem kendisi özür dileyip HELALLİK istesinler ACİL CEVAP BEKLİYORUM LÜTFEN.. ? 2. kanarya
  Devamlı Üye

  Yanıt: Abimin eşinin beni çekememesi, ailemle diyologumu bozmak istemesi ve bunu başarması, kıskançlığı, fesatlığı


  Reklam  Cevap: Birlikte yaşamanın getirdiği zorluklardır bunlar.
  Kimin üstesinden gelir kimi bocalayıp durur.
  Allah yardımcınız olsun

 3. menekse23
  Devamlı Üye
  bana öyle birşey gerek ki hem ailemi kazanayım hemde bana yaptıgı gibi kendi gelinide ona bundan daha fazlasını yapıp ben naptım deyip VİCDAN AZABIYLA YANIP KAVRULSUN hem annesi hem kendisi özür dileyip HELALLİK istesinler ACİL CEVAP BEKLİYORUM LÜTFEN..
  hersey dört dörtlük olacak diye bir sey yok. Ama ev üstüne ev olmuyor.
  Kimi zaman gelin kaynana gecinemiyor, kaldiki sizinle gecinsin gelin.

  Bence imkaniniz varsa o evden cikin ve ayri evinizi tutun.

  Sayet imkaniniz yoksa, Allaha yalvarip dua etmelisiniz. Unutmayinki Rabbim oyun kuranlarin en iyi kurucusu ve bozucusudur!

+ Yorum Gönder