+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sevdiğim kişi ile evlenmek istiyorum ama babam izin vermiyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sevdiğim kişi ile evlenmek istiyorum ama babam izin vermiyor


 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  Yanıt: Sevdiğim kişi ile evlenmek istiyorum ama babam izin vermiyor


  Reklam  Cevap: Eğer ailenin rızası yoksa evlenme kardeş. Anne babanın onayı olmayan bir evlilik hayırlı gitmez. İkna etmeye çalışın.

 3. menekse23
  Devamlı Üye
  sewdiğim kişiyle ewlenmek istiyoruz birbirimizi de çok seviyoruz. ama babam engel oluyo söyledik yok dio wermiyo uzak olmasını bahane ediyo yardım edin napmam gerekir.
  Bencede kesinlikle ailenizin rizasi olmadan evlenmeyin.

  Eger babaniz sevidiginiz insana ve ailesine güvenseydi, sizin uzakta oldugunuz halde mutlu olabileceginizi düsünürdü ve inanin riza gösterirdi zaten....
  Ama demekki bu güvenceyi verememisler...
  Sabirli olun Dua edin.

 4. Misafir
  Selâmün Aleyküm benim sorunum ailem ..
  Ben 25 yaşında yim 3 Yıldır görüştüğüm Wè canimdan çok sewdigim biri war ama abim erkek ikiz kardeşim ve annem kesinlikle ewlenmemi istemiyorlar annemle defalarca konuştum 2 yıldır çabalıyor um ama bir türlü ikna edemiyorum bugün ablama kacsin gitsin masraf tan kurtulur um demiş ne yapacağımı bilmiyorum Her gece Rabbim e dua ediyorum ama dayanamiyorum
  Artık beni sürekli takip ediyorlar görüşme mi engelliyor lar ( bende kaçıp gitmeyi düşünüyorum artık lütfen yardımcı olun bana bütün bunlara rağmen kaçarak evlenirse m günah mi ????

+ Yorum Gönder
evlenmek istiyorum ama ailem izin vermiyor,  evlenmek istiyorum babam izin vermiyor