+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ane baba hakki ve evlilik Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ane baba hakki ve evlilik

  Sual: Bu sitede cogu yerde Anne Baba Haklari hakkindaki konulari okudum.

  Eger bir insanin Annesi Babasi, karina dönersen seni evlatliktan red ederim derse. Erkek de Annesi ve Karisi arasinda iki arada bi derede kalirsa. Ve hic bir sekilde anlasma mümkün olmasa.

  Kadinda sadece Anne ve ogul arasina girmemek icin, esinin daha fazla üzülmemesi icin, bu evliligi bitirse yanlis mi yapmis olur. cünkü Rabbinizin huzuruna Anne ve ogul arasini bozan bir kadin olarak gitmek istemediniz. simdi ise esiniz sizden nefret ediyor evliligin bitis sebebinin karisi oldugunu saniyor.

  Bu konu hakkindaki görüslerinizi merak ediyorum. Anne Baba hakki bu mu? ? 2. hande82
  Rabbena lâ tüziğ kulûbenâ

  Yanıt: ane baba hakki ve evlilik


  Reklam  Cevap: Öncelikle böyle evlatlara Rabbimden sabır diliyorum çok zor bir durum iki arada bir derede kalmak...
  Ayrıca anneniz ve babanız böyle bir talepte bulunuyorsa çok geçerli bir sebeplerinin olması lazım hangi anne baba evladının yuvasının bozulmasını isterki hele mutlu ve eşini seviyorsa, aile evladının mutsuzluğundan nasıl mutlu olabilir ki ???
  Eşiniz de sizi seviyorsa kısacası mutlu bir evliliğiniz varsa ailenizinde böyle bişey istemeye hakkı yok, eşinizinde ailen ayrılmamızı istiyor hadi ayrılalım demeye hakkı yok. Anne ve babanızı kırmadan bunu güzellikle açıklayabilirsiniz tabii eşinizide kırmayın...Yani Allah cc yardımcınız olsun çok zor bir durum bol bol dua edin gece namazı kılın size tavsiyem duayı eksik etmeyin...

 3. HİZMETKAR
  Devamlı Üye
  Cocuk Hakki - Ana Baba Hakki - Ana Es Gelin Hakki - Alparslan Kuytul+ Yorum Gönder