+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Msn de konuşma aldatma sayılır mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Msn de konuşma aldatma sayılır mı?





  Sual: ben eşimi gece yarısından sonra msn de iş arkadaşı bayan ile görüşürken yakaladım.o yanlış yaptığını ama daha önce böyle bişey olmadığını ilk kez konuştuğunu ve zannettiğim gibi birşey olmadığını söyledi.fakat ben ona ne konuşuyordun o zaman anlat dedim anlatmadı birkaç gün sonrada anlatmak istedi ben duymak istemediğimi söyledim.ama çok zor günler geçirdim ve o zaman 2.çocuğuma hamileydim bunalıma giedim.bunu onunla paylaştım ve bu olayı atlatamadığımı beynimden bir türlü çıkaramadığımı belirttim ve doktora ihtiyacım olduğunu söyledim. fakat o hiçbişey yapmadı sadece özür dilemekle yetindi.iki sene geçti bu olaydan başka fikir anlaşmazlıklarımız da var ve iletişim zorluğu çekiyoruz.bende de ona karşı buyük bir güvensizlik ,sevgimin tükendiği ve saygımı yitirdiğimi söyledim.böyle yaşayamıyorum sürekli bir stresle karşı karşıyayım ve onun evden gitmesini taleb ettim.o istemedi ben daha kötüleşmeye başladım ondan daha da uzaklaştım ki ona karşı cinsel arzumu yitirdim ..onu görmek bile istemiyordum.ve ayrılmak istediğimi söyledim.şimdide beni psikoloji danışmanına götürdü zorla o da dediki çok geç kalmışsınız keşke eşiniz dediğinde danışmana gitseydiniz bu dereceye gelmezdiniz daha kolay çözümlenirdi dedi.fakat ben artık ruhen kaldıramıyorum çünkü bana gereksiz çok yalan söyledi benden gizlediği şeyler oldu.bu durumda ben ayrılmak istiyorum ççünkü buna devam edersem kendime ne sevgim ne de saygım kalacak kendime olan güvenimide kaybedip kişilik bozukluğu yaşarım lütfen bana yardım edin.ve artık onu sevmiyorum görmek istemiyorum.çünkü bu evlilik için ben çok çaba sarf ettim o ise sadede seyretti .bu arada 10 yıllık evliyiz ve iki çocuğum var.aile huzurum kalmadı ben onun için çok şey yaptım ama bunu haketmedim. ?







 2. Ramadan
  Devamlı Üye

  Cevap: msn de konuşma aldatma sayılır mı?


  Reklam



  Cevap: Nikah olmadan karşı cinsle iletişim caiz değildir.

 3. cavraşım
  Devamlı Üye
  3 sene önceki soruya cvp yazıyorsun

 4. Ramadan
  Devamlı Üye
  Tepki ve alay yerine sende fikrini yazsaydın daha münasip olurdu.

 5. cavraşım
  Devamlı Üye
  gereksiz yere fikir belirtmek hiç münasip değil

 6. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm
  gereksiz yere fikir belirtmek hiç münasip değil

  Gereksiz olsaydı o konular onaylanmazdı. Bir başka kardeşimiz aynı dertten muzdarip olur belki buradan faydalanır düşüncesi ile cevap veriliyor.

  Neyin münasip olduğuna da bırak yöneticiler karar versin. Kimseyi alaya almaya hakkın yok. 3 gün cezalısın forumda bu hareketini defalarca gördüm bir daha görürsem süresiz ban yersin.


+ Yorum Gönder