+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Çok çirkinim yaa yüzümde çok çil var çok üzülüyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Çok çirkinim yaa yüzümde çok çil var çok üzülüyorum

  Sual: çok çirkinim yaa yüzümde çok çil var çok üzülüyorum :'( evt Allah'ın yarattığı her şey kusursuzdur ama olmuyor işte aynada yüzüme baktığım zaman çok kötü oluyorum hayalim ilerde hep mutlu huzurlu ibadetlerini yerine getiren aşık olduğum kişi ile yuva kurmak ama kendime bakıyorum çok çirkinim. neden böyle diyorum kendime namazımı kılıyorum,tesettülüyüm her ne kadar pantolon giysemde.. hep dua ediyorum ne olur güzelleşeyim diye ama olmuyor inanın bunu yazarken bile ağlıyorum bazende de böyle yaptığım için üzülüyorum beni böyle yarattığı için şükrediyorum belki diyorum güzel olsaydım erkek arkadaşlarım olurdu en azından böyle bir günaha girmemiş oluyorum diye 20 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı ben sevdim ama hep karşılıksız sevdiğim onlarında beni svmesini istedim ama sevmediler neden çünkü çok çirkinim.yapamıyorum artık dayanamıyorum.dışarda yürürken herkes yüzüme bakıyor insan ister istemez anlıyor bana baktıklarını görünce yerin dibine geçmek istiyorum böyle isyan etmek de istemiyorum ama dediğim gibi dayanamıyorum artık...aslında siz napabilirsiniz ki ben sadece paylaşmak istedim (( beni rahatlatacak dualr ...ve bana dua etseniz.. ? 2. @mir
  âb ü kil

  --->: çok çirkinim yaa yüzümde çok çil var çok üzülüyorum


  Reklam  Cevap: büyük fiziksel engelleri olan insanlar bile
  kendilerine eş bulabiliyorlar
  üstelik birçoğunun eşlerinin herhangi bir fiziksel engeli de olmuyor
  onlara bakarsanız moraliniz düzelir
  moraliniz düzelince öz güveniniz artar
  bu da olunca istediğiniz özellikte bir eş bulmanız daha kolay olur

  herşey mukadderdir bunu unutmayın

  yazdıklarımı helal olan birlikteliklerde kullanırsınız umarım

 3. ikindi
  Devamlı Üye
  önemli olan kizlarin erkeklerin ne gördügü degil, ALLAHIN gördügü. Allah dis güzeligine degil kalbine bakiyor. Gerekirse hic evlenme vardir hayiri ama kalbini temiz tut. istiyorsan dünyanin en cirkin varligi ol ama iyi müslüman ol namazini kil. en güzel varlik olsan ama dogrudürüst müslüman olsan yada olmasan ne yazar? bak hollywood artistlere güzel olmak icin neler yapiyorlar. ehhhhhhh noluyor? Allah sevapmi yaziyor?

+ Yorum Gönder