+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ölmek için dua etmek hemen ölüp yok olmak için dua varmı. intihar eden komple cehennemlikmidir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Ölmek için dua etmek hemen ölüp yok olmak için dua varmı. intihar eden komple cehennemlikmidi

  Cevap: Ölmek için dua etmek hemen ölüp yok olmak için dua varmı. intihar eden komple cehennemlikmidi isimli yazı www.Mumsema.com

  Kardeş sen bir psikoloğa git senin durum vahim geçer ama, neler geçip gitmedi ki Rabbimden hayırlısını iste tefekkür et sabret sıkıntılara elbet geçer.

 2. Misafir

  Cevap: Ölmek için dua etmek hemen ölüp yok olmak için dua varmı. intihar eden komple cehennemlikmidi


  Reklam  bende ölmek için dua ediyorum üniversiteyi bitiremedim bırakmak zorunda kaldım 1 yıldır da işsizim hiç bi işim rast gitmiyor hangi işe girmeye kalksam bi aksilik çıkıyor ama sürekli dua ediyorum artık dayanamayacak duruma geldim benim için dua edin dostlar

 3. Misafir
  İMAM GAZALİ Ölüm ve Ötesi çok kaliteli bir kitap benim namaza başlamama kötü alışkanlıkları bırakmama ve daha bir çok güzel huy kazanmama vesile oldu herkese tavsiye ederim

 4. Misafir
  Selamun Aleyküm
  arkadaşlar dua istiyorum.. lütfen.. Allah cc rızası için dua istiyorum ümitsizliğimi bastıramıyorum

 5. Misafir
  Ben ölmeyi istiyorum çünkü artık hiç huzurum yok aslında 14 yaşındayım. Düşünüyorum ki eğer ben ölürsem belki ailem bir fatiha okur çünkü hep bana diyorlar ki Allah canını alsın!! Ben ölümü istemiyeyim de kim istesin? Hiç biri benimle ilgilenmiyor hep erkek kardesimle ilgileniyorlar

 6. Misafir
  Şu 7-8 aydır ölmeyi çok istiyorum. Çok büyük günah işledim birisine çok güvendim beni ortada bıraktı kimsenin yüzüne bakamıyorum tövbe de ettim ama ölmek istiyorum. Bir kez de intihar ettim ama hiçbir şey olmadı dayanamıyorum her günüm işkence. O insan bana geri de dönmüyor. Ben ne yapacağım çevremde kimsem de kalmadı. Ölmek için nasıl dua etmeliyim.

 7. Misafir
  ölmek bir kaçıştır . kaçıcak kadar korkaksan .kimse seni durduramaz. oturup yeniden düşünmeni tavsiye ediyorum

 8. Misafir
  Allahım sen herşeyi hakkıyla bilensin. bildiklerimden ve bilmediklerim dolayı beni muaheze etme. bacaklarım ve belim bu yükü taşıyabilecek güçte değil. sen daha iyi bilirsin ya beni bu yükten halas etmeni niyaz ederim ilahi.

 9. Misafir
  Allah'ım yaşamak benim için Hayırlıysa beni yaşat ama ölmek benim için Hayırlıysa ruhumu al... Artık sürekli kullanacam bu cümleyi çünkü bende ölmeyi çok istiyorum..

 10. Misafir
  bende ölmek istiyorum nekadar Allahtan canımı al desemde olmuyor bıktım bu hayattan

 11. Misafir
  Ölmek istiyorum ama Allah'ın var olduğuna da inanıyorum. İntihar etmeye kalktım ama ölmedim. daha sonra uzun bi süre sonra tevbe ettim. Allahın canımı almasını bekliyorum 1 kere intihar ettim ve daha sonra tevbe ettim yine de günah sayılır mı ?

 12. Misafir
  Bende artık ölmek istiyorum kendimden nefret ediyorum herkese karşı iyi davranmaya çalışıyorum ama onlar ise beni kötü sanıyor ben artık ölmek istiyorum ((( Ailem beni kötü biliyor ne yapsam kızıyorlar ve hiç arkadaşım yok hepsi bnden uzak duruyor ama ben yinede onlara birşey olcak diye korkuyorum hatta onlara olmasın bana olsun diyorum ama hiç kimse beni sevmiyor ölmek istiyorum!

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

ölmek icin dua

ölüm duasıölme duasıölmek için dua etmekolmek icin duaölmek için okunacak duaölüm duası varmı