+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kayınvalidemi sevemiyorum hatta çoğu kez nefret ediyorum ama içim rahat olmuyor ne yapmalıyım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kayınvalidemi sevemiyorum hatta çoğu kez nefret ediyorum ama içim rahat olmuyor ne yapmalıyım

  Sual: kayınvalidem yanında bulunduğum fırsatlarda bana laf sokmak için çaba harcayan beni sinirlendirmek isteyen biri çoğu kez eşimin yanında özellikle beni eşimin işlerini yapıyor muyum gibilerden imalarda bulunuyor bu beni mahvediyor hem beni sinirlendiriyor hem manevi duygularımı köreltiyor kayınvalidemden uzak bir şehirdeyiz fakat eninde sonunda memleketimize geri döneceğiz tayin sebebiyle böyleyiz ama tatillerde memleketime gittiğimde burnumdan geliyor zaten sinirime zor hakim olan biriyim iyice damarıma basıyor geleceğimi düşündükçe tedirgin oluyorum herkes tatil olsun eve gideyim der ben tatilden bile memleketimden soğudum söyler misiniz YÜKÜMLÜLÜĞÜM NEDİR NE YAPMAK ZORUNDAYIM aramak sesini duymaktan bile nefret ediyorum ama Rabbim'in de buğz edecei bir şey yapmaktan ya da yapmamaktan da korkuyorum kayınvalidemi kaçgünde bir arasam iyi ederim ya da inşaAllah hiç aramsam da olur çünkü o da beni hiç aramıyor ya lütfen alttan al demeyin yaptım herşeyi yaptım ne alttan almam işe yaradı ne de uyarılarım lütfen bir reçete söyleyin formalite de olsa onu yapayım içimden gelmese de ? 2. menekse23
  Devamlı Üye

  --->: Kayınvalidemi sevemiyorum hatta çoğu kez nefret ediyorum ama içim rahat olmuyor ne yapmalıyım


  Reklam  Cevap: Allah yardimciniz olsun kardes.

  Peki esiniz size sahip cikiyormu?

 3. nesligul
  Devamlı Üye
  Kolay degil ama sunu unutmayin oda sizin imtihaninizdir. Esinize konuyu acsaniz anlatsaniz belkide esiniz size yardimci olabilir. Rabbim yar ve yardimciniz olsun. Sabrin sonu selamettir.

+ Yorum Gönder
kayınvalidemden nefret ediyorum