+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Rahim içinde miyomum var ve bir ameliyat geçirdim ikincisine nasıl dayana bilirmiyim bilmşyorum ve benim rahimmim miyomu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rahim içinde miyomum var ve bir ameliyat geçirdim ikincisine nasıl dayana bilirmiyim bilmşyorum ve benim rahimmim miyomu


 2. menzil_guller
  Ya Hayy

  --->: rahim içinde miyomum var ve bir ameliyat geçirdim ikincisine nasıl dayana bilirmiyim bilmşyorum ve benim rahimmim


  Reklam  Cevap: öncelikle geçmiş olsun kardeşim.. Rabbim hastalığınıza,bütün Ümmet-i Muhammedin hasta olan kullarıyla beraber şifa versin..hastalığınız tedavi gerektiren bir durum..gittiğiniz kadın doğum uzmanına danışın ve tedaviye devam edin..aynı zamanda dua edin ve dua isteyin kardeşim..birde Ahmet Marankinin miyom kürünü deneyin.inşallah şifa olur.Allah'ın izniyle..aktarlardan bulabilirsiniz.
  Ahmet Maranki Miyom kürü

  Aslan pençesi
  civan perçemi
  isteğe göre bal

  yarım litre suyun içersine bir tutam aslan pençesi koyarak kaynatın ve ılımaya bırakın.sonra bal ile tatlandırarak her sabah için..
  Akşamları ise yarım litre suya civan perçemi koyup kaynatın ılımaya bırakın bal ile tatlandırarak her akşam için..
  20 gün boyunca sabaharı aslan pençesi kürü,akşamları civan perçemi olarak aralıksız uygulayın..20 gün sonunda bir hafta ara verin.ve bir 20 gün daha aynı kürü uygulayın..
  kadınlarla ilgili miyom ve kistlere iyi geldiğini göreceksiniz...

 3. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  geçmiş olsun kardeşim.
  miyom genellikle tekrar eden ve bazı çeşitlerinin hızla büyüme gösterdiği bilinen zararsız rahim urlarıdır.
  senin daha öncede bir operasyon geçirdiğin söz konusunuda ele almak gerekir.
  bitkilerle yapılan kürlerin doktora danışılmadan kullanılması hastalığın belirtilerini ve tedavide verilen ilaçların yanlış etkileşme olduğu son yapılan araştırmalarda ortaya çıkarılmıştır.Vakit kaybetmeden konunun uzmanı bir jinekoloğa yada daha önce ilk operasyonu uygulayan doktoruna gitmen gerekli.Endişelerine gelince Allah c.c ya herzaman tevekkül etmelisin derdini veren Allah c.c dermanınıda verir.Tıbbın ilerleyen teknolojiyle sürekli yenilendiğini ve tedavinin ve iyileşme sürecinin Allah c.c nun da izniyle pozitif durumda olduğunu unutma... miyomunuzun büyüklük derecesine göre opersyonun gerekli olup olmadığını yada sadece ilaç tedavisiyle yok edilebilir olabililirliğini ancak doktorun karar verebilir.Yapacağın en mantıklı davranış dualarla Allah c.c ya sığınarak daha fazla vakit geçirmeden doktoruna müracat etmendir.

  bitkilerden yapılan kürlerin tıbbi tedaviyi nasıl olumsuz yönde
  etkilediği konusunda bilgilendirmek
  amaçlı en yeni araştırmayıda ekliyorum...


  Tekrardan geçmiş olsun selam ve dua ile...

  Bitkisel İlaçların Şuursuzca Kullanılmasının Zararları

  Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdem Yeşilada, “Bitkisel ilaçların hekimden habersiz kullanımı, hastalığın belirtilerinin gizlenmesi sonucu yanlış teşhis konması ya da verilen ilaçlarla olumsuz etkileşme gibi sonuçlar doğurabilir” dedi.

  Prof. Dr. Yeşilada, son yıllarda sağlıklı ve uzun yaşamın son derece popüler bir konu haline geldiğini ifade etti.
  Yıllardır “kocakarı ilacı” olarak bilinen bitkisel ürün ve ilaçların uzun yaşamın popüler hale gelmesiyle birlikte önem kazandığını belirten

  Prof. Dr. Yelişada, şunları kaydetti: “Bu ürünlerin çok konuşulmasının iki nedeni var. Birincisi, son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar sonucu, bazı hastalıkların yaşam ve beslenme tarzında değişikliklerle önlenebileceği öğrenildi, bağışıklık sistemiyle ve besinlerin kimyasal yapılarıyla ilgili yeni bulgular ortaya çıktı. İkinci neden ise yazılı ve görsel basında sık sık bu konularla ilgili haberlerin yer alması

  . Yayınlanan kitapların sayısında da muazzam bir artış var ve internet ile herkes doğru ve yanlış her bilgiye kolayca ulaşabiliyor.”
  Bitkisel ilaçların, özellikle hafif hastalıklarda etkili olabildiklerini, ancak tek başlarına bir tedavi yöntemi olamayacaklarını vurgulayan Prof

  . Dr. Yeşilada, “Maalesef, kişilerin para kazanma hırsı, kendilerine öne çıkarma dürtüsü, gazetelerin sansasyonel başlık takıntısı ve sağlık bilgisi olmayan kişilerin tedavi konusunda yanlış yaklaşımı, bitkisel ilaçların özelliklerinin abartılmasına neden oluyor” dedi.
  Prof. Dr. Yeşilada, hastaların, tedavileri süresince çevrelerindeki farklı önerilerden etkilendiklerini belirterek, şöyle devam etti: “Hastalar, tedavilerine yardımcı olmak amacıyla ilaçla birlikte ya da tedavinin yararlı olmayacağı endişesiyle ilacı bırakarak, çevrelerinden gelen bitkisel ilaç önerilerini uygulama çalışıyorlar. Genellikle bunu ‘bir arkadaşım duymuş’ şeklinde sorarlar, hekim de ‘yararı yok ama istersen kullan’ diyorsa, kullanmamazlık etmezler. Çünkü çevresinde yarar görmüş kişiler vardır.”

  Söz konusu durumun önemli sakıncaları olduğunu dile getiren Prof. Dr. Yeşilada, “Bazı satıcılarda ve güvenli olmayan internet sitelerinde bitkisel ilaçlarla şifa aramak isterken, şarlatanların eline düşüp para kaptıranların sayısı oldukça fazla. Ayrıca bazen sadece para kaptırmakla kalmayıp, yanlış tedavi uygulanmasına ve sonuçta istenmeyen durumların ortaya çıkmasına da neden olabilmekteler” diye konuştu.
  Prof. Dr. Yeşilada, bitkisel ilaçların hekimden habersiz kullanımının, hastalıkların belirtilerinin gizlenmesi sonucu yanlış teşhis konma ya da verilen ilaçlarla olumsuz etkileşme gibi sonuçlar doğurabildiğini de sözlerine ekledi.
  TRT

+ Yorum Gönder