+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Aslan yattığı yerde belli olur ile ilgili komposizyon Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Aslan yattığı yerde belli olur ile ilgili komposizyon


 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  --->: aslan yattığı yerde belli olur ile ilgili komposizyon


  Reklam  Cevap: İnsanların kişilikleri ile sürekli bulundukları yerler arasında bir özdeşlik kurmak mümkündür Bir kimsenin kişiliği çalışğı iş yerinin niteliğinden; yatıp kalktığı evin temizliğinden, düzeninden anlaşılır

  Dış görünüşün çalışanların üzerinde önemli bir etkisi olduğu kanıtlanmış durumda. Her zaman iyi görünmek, profeyonel ve düzenli bir görüntü sergilemek istersiniz öyle değil mi? Arkasında oturduğunuz o gösterişli masa yönetimdeki konumunuzun bir ifadesi olabilir, ama üzerindeki kağıt yığınları, dosyalar ve ofis malzemeleri profesyonel bir görünüm sergilemenizi engelliyor olabilir. Ergonomik koltuğunuza yaslanıp şöyle dikkatlice etrafınıza bir bakın çünkü aslan yattığı yerden belli olur!

  Karman çorman bir ofiste siz ne aradığınızı bulabiliyor olabilirsiniz ama düzenli bir ofis hem temiz olduğunuzu hem de iş üstlenmeye hep hazır olduğunuz imajını verir.

  Bazıları bir yığının içine girerek kendilerini güvenli bir yuva edinmiş gibi hissederler. Bazıları da karşışık bir ortamda asla ve asla çalışamazlar çünkü bu dağınıklık onlara yaptıkları işe hakim olamayacakları hissini verir. Önemli olan temiz ve iyi düzenlenmiş bir yerde çalışma ihtiyacının hissedilmesi ve karman çorman bir yığını organize olmuş, profesyonel görünümlü bir iş yerine dönüştürmektir.

 3. Misafir
  güzel ama uzun

 4. Misafir
  güzel teşekkürler

 5. Misafir
  güzel ama biraz daha öz olsa idi daha güzel olacaktı

 6. Misafir
  çok güzel olmuş ama daha kısa olsaydı daha güzel olurdu

 7. Misafir
  aslan yattığı yerde belli olur ile ilgili komposizyonu harika olmuş
  teşekkürler

 8. Misafir
  çok tenkyu çok gerekliydi

 9. Misafir
  muhteşem olmuş ellerinize sağlık

 10. Misafir
  bence güzel ama o yazı tenkyu değil thank you olur

 11. Misafir
  çok teşekükkür ederm bu ödevdi

 12. Misafir
  Çok teşekkür ederim ödevim için gerekliydi. Çok güzel

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
aslan yattığı yerden belli olur kompozisyon,  aslan yattığı yerden belli olur,  aslan yattığı yerden belli olur ile ilgili kompozisyon,  aslan yatağından belli olur kompozisyon,  aslan yattığı yerden belli olur kompozisyonu,  aslan yattığı yerden belli olur kısa kompozisyon,  aslan yattığı yerden belli olur kompozisyon örneği