+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Birinin gizli işlerinin ortaya çıkması için Allah ım sen o kişiyi bana keşfeyle diye dua edilirse kabul olur mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Birinin gizli işlerinin ortaya çıkması için Allah ım sen o kişiyi bana keşfeyle diye dua edilirse kabul olur mu?


 2. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah

  --->: birinin gizli işlerinin ortaya çıkması için Allah ım seno kişiyi bana keşfeyle diye dua edilirse kabul olur mu?


  Reklam  Cevap: Duanın kabulu için farzları yerine getirmek, haramlardan kaçınmak ve özellikle haram lokma yememiş temiz bir ağız şarttır.
  ____________________

  Mühim bir iş için duaya başlamadan önce sadaka vermek ve iki rekat namaz kılıp abdestli ve kıbleye yönelik olarak dua etmek, önce Allah’a hamd edip sonra da Peygamberimize salavat getirmek, duanın kabulü için önemli şartlardan biridir.

  Ama ve lakin her insanın gizli işleri olabilir ALLAHIM felan felan şahsın gizli işlerini bilmek istiyorum ve yahut keşfeyle diye duada olmaz en azından benim açımdan

  "Sana Yapılmasını İstemediğin Birşeyi Başkasına yapma"

+ Yorum Gönder
gizli işlerin açığa çıkması için dua,  gizlinin ortaya çıkması için dua,  gizli şeylerin açığa çıkması için dua,  gizli şeylerin ortaya çıkması için dua ,  gizli bir şeyin ortaya çıkması için dua,  gizli bir seyin ortaya cikmasi icin dua,  bir seyin ortaya cikmasi icin dua