+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Saçım açıkken çektirdiğim fotoğrafları nasıl yok edeceğim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Saçım açıkken çektirdiğim fotoğrafları nasıl yok edeceğim

  Sual: Selamun aleyk'üm kardeşim. Ben Allah'a Şükür (azze ve celle) geçen ramazanda size sorduğum bir sorudan sonra tamamen emin olup kapandım. Ama şimdi benim içimi yakan mesele, eskiden kalabalık ortamlarda çektirdiğim hatıra fotoğraflar. Okul dergilerinde olsun internette,başkalrı arcılığı ile olsun eski fotoğraflarım ortalıkta. Ne yapacağımı bilmiyorum. o fotoğrafları nasıl yok edeceğim ya da nasıl tevbe edip de sürekli olarak günah yazılmasını önleyebileciğim ya da sürekli Allah katındaki derecemin düşmesini engelleyebilecek miyim?? yoksa bu azap ben ölene kadar sürekli artarak devam edecek mi? kardeşim vereceğiniz cevaplar için Allah hepinizden razı olsun,teşekkür ederim. ? 2. mumsema
  aydınlatmaya devam...

  Cevap: Saçım açıkken çektirdiğim fotoğrafları nasıl yok edeceğim


  Reklam  Cevap:
  Selamun aleyk'üm kardeşim. Ben Allah'a Şükür (azze ve celle) geçen ramazanda size sorduğum bir sorudan sonra tamamen emin olup kapandım. Ama şimdi benim içimi yakan mesele, eskiden kalabalık ortamlarda çektirdiğim hatıra fotoğraflar. Okul dergilerinde olsun internette,başkalrı arcılığı ile olsun eski fotoğraflarım ortalıkta. Ne yapacağımı bilmiyorum. o fotoğrafları nasıl yok edeceğim ya da nasıl tevbe edip de sürekli olarak günah yazılmasını önleyebileciğim ya da sürekli Allah katındaki derecemin düşmesini engelleyebilecek miyim?? yoksa bu azap ben ölene kadar sürekli artarak devam edecek mi? kardeşim vereceğiniz cevaplar için Allah hepinizden razı olsun,teşekkür ederim.
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Allah hidayetinizi daim etsin.
  Siz elinizden geldiği kadar sizi günaha sürükleyen ortamlardan uzak durun, aşyaları yok etmeye çalışın, buna rağmen gücünüzün yetmediğinden Allah teala sizi sorumlu tutmaz.
  Allaha emanet olun.

+ Yorum Gönder