Konusunu Oylayın.: Evlendim Ama Sonra öğrendimki Halam Beni Emzirmiş eşim benim sütkardeşimmiş ne yapmam gerekir

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Evlendim Ama Sonra öğrendimki Halam Beni Emzirmiş eşim benim sütkardeşimmiş ne yapmam gerekir
 1. 19.Eylül.2010, 16:52
  1
  Misafir

  Evlendim Ama Sonra öğrendimki Halam Beni Emzirmiş eşim benim sütkardeşimmiş ne yapmam gerekir


  Evlendim Ama Sonra öğrendimki Halam Beni Emzirmiş eşim benim sütkardeşimmiş ne yapmam gerekir Mumsema Ben Halamın Kızıyla Evlendim Ama Sonra öğrendimki Halam Beni Emzirmiş Evlendiğim Kızın Erkek Kadeşiyle Beni Emzirmiş Bu Durumda Ne Yapmam Gerekir Acaba. Karımla Durumu Ne Olacak. Hanımım şu An Benim Süt Kardişm Bu Durumda Ne Yapmam Gerekir. Lütfen Beni Bilgilendirin. Bana Bir Yol Gösterin. Cevabınızı Bekliyorum.


 2. 19.Eylül.2010, 16:52
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Ben Halamın Kızıyla Evlendim Ama Sonra öğrendimki Halam Beni Emzirmiş Evlendiğim Kızın Erkek Kadeşiyle Beni Emzirmiş Bu Durumda Ne Yapmam Gerekir Acaba. Karımla Durumu Ne Olacak. Hanımım şu An Benim Süt Kardişm Bu Durumda Ne Yapmam Gerekir. Lütfen Beni Bilgilendirin. Bana Bir Yol Gösterin. Cevabınızı Bekliyorum.

 3. 07.Temmuz.2013, 08:31
  2
  Muhammed
  الله اكبر

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 16.Haziran.2010
  Üye No: 76755
  Mesaj Sayısı: 7,668
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10
  Yaş: 28
  Bulunduğu yer: Türkiye

  Cevap: Evlendim Ama Sonra öğrendimki Halam Beni Emzirmiş eşim benim sütkardeşimmiş ne yapmam gerekir
  Sorduğunuz mesele -maalesef- aynen dile getirdiğiniz gibi. Halanızın çocukları sizin süt kardeşleriniz olmuş oluyor; dolayısiyle onlardan herhangi biriyle evlenemezsiniz, size helal olmaz. Hiçbir mezhep buna izin vermez. Bu bilgiyi edinir edinmez, derhal ilişkiyi kesmeniz gerekir.Yane Boşanmalısıznız.


 4. 07.Temmuz.2013, 08:31
  2
  الله اكبر  Sorduğunuz mesele -maalesef- aynen dile getirdiğiniz gibi. Halanızın çocukları sizin süt kardeşleriniz olmuş oluyor; dolayısiyle onlardan herhangi biriyle evlenemezsiniz, size helal olmaz. Hiçbir mezhep buna izin vermez. Bu bilgiyi edinir edinmez, derhal ilişkiyi kesmeniz gerekir.Yane Boşanmalısıznız.
+ Yorum Gönder