+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Cinlerin ve şeytanların mevcut olduğu yerler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cinlerin ve şeytanların mevcut olduğu yerler

  Sual: Evlerimizde, cinlerin ve/veya şeytanın girdiği / çoğunlukla bulunduğu ya da giremediği yerler var mıdır? Korunmak için neler yapmak gerekir? Şeytanın, insana vesvese verdiğini biliyoruz, bunu dışında ne tür zararları olabilir? Örneğin cinler de şeytan gibi vesvese mi verir yoksa başka tür zararları olabilir mi?

  Sevgi ve selamet ile... ? 2. YaZaROW
  Emekli

  --->: cinlerin ve şeytanların mevcut olduğu yerler


  Reklam  Cevap: Şeytan zaten bir cindir kardeşim. Vesveseyi de Şeytan yani İblis birebir vermez. Onun uşakları vardır. (Bire bir de verebilir orasını Allah bilir aslında ama) Uşakları vardır ki onlar da onun için çalışırlar.

  Size bir önerim şu olacak:

  Tuvalete girerken Besmeleyle girin. Eğer Bismillahirrahmanirrahim diyerek tuvalete girerseniz cinlerin bakmalarına karşı üzerinize bir perde çekilmiş olur ve sizin hakkınızda kötü düşünemezler ve bakamazlar. Niyetiniz, cinlerin bakmalarından Allah'a sığındım olmalıdır. Nasıl kıyafet değiştirirken besmele çekiyorsak bu da onun gibi aslında.

  Selametle.


 3. sekiz kelvin
  Üye
  Yazarow kardeş, cevaplarını severek okuyorum. Allah razı olsun...

 4. YaZaROW
  Emekli
  Asıl güzellik bu siteyi kurup bizlere bu imkanı sağlayanların yaptığıdır. Allah hepimizden razı olsun. (Amin)

 5. Rayyan Emir
  Devamlı Üye
  giremedigi yerler nas felak ayetelkursi okunan evdir..bunlar okunursa korunmus olursunuz..

+ Yorum Gönder
şeytanın en çok bulunduğu yerler,  cinlerin bulunduğu yerler