+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sakala şekil vermek günahmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yeşil sancak
  Devamlı Üye

  --->: sakala şekil vermek günahmı

  --->: sakala şekil vermek günahmı isimli yazı www.Mumsema.com

  hakkımda hüsnüzan edebilirsin. İnternette dini konulardaki referanslara itimat etmem. nedeni elimde zaten her müslümanın muhakkak bulundurması gereken mezhep ilmihalim var. bir şey arayacak olsam ilmihale bakarak çözüm bulmaya çalışırım. lakin dine merak sarmış nerden başlayacağını bilmeyen insanlara da sordukları soruları cevap vermek ve yönlendirmekte gerekli bunu yaparken dikkat etmemiz gerekli olan bu cevapların muhakkak yazılı bir dayanağının bulunması bu dayanaklarda bizim gibi insanların dayanağı olan güvenilir ilmihallerdir. bu ilmihallerde bir cemaat ilmihali değil müslümanların ortak güven duydukları ilmihaller olmalı. meselenin özü bu.

 2. YaZaROW
  Emekli

  --->: sakala şekil vermek günahmı


  Reklam  Sizi anlıyorum. Fakat aklımızda doğru birinden duyduğumuz bir hadisi de aktarsak yanlış mı olur yani? İnanmakta zorlamıyoruz burada. İnanan inansın inanmayan inanmasın. Tavsiye vermeye çalışıyoruz.

 3. hbevci
  Devamlı Üye
  kayıtsız uye kardesım sorun burda degısık anlasıldı sanırım.arkadslar sana genel olarak sakal hukumlerını cok guzel ızah etmısler degısık hocalardan aktarma yaparak.
  sen gunumuzde sakla cızık atmak ,degısık sekıllerde bırakmak anlamında sormusun.
  buda uygun degıldır.
  MUSLUMAN OLMAYANLARA BENZEMEMEK ADINA UYGUN DEGILDIR.
  ORF ADET GELENEK GORENEKLERIMIZE GORE UYGUN DEGILDIR.
  selametle...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
sakala şekil vermek günah mı,  sakala şekil vermek günah mıdır,  sakala şekil verme günahmı,  dudak altı sakalı günahmı,  saça şekil vermek günah mı,  sakala şekil verme,  sakala şekil vermek günahmı