+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Anne babanın yanlış tutumu ve yapılması gerekenler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Anne babanın yanlış tutumu ve yapılması gerekenler

  Sual: anne baba evladına kötü davranıp ve sürekli kötülüğünü istiyorsa bu durum evladının evliliğini bitirme arzusu kadarda çoksa evladın her çabasında anne baba demesinde iyi olmaya çalışıp bunları böyle kabul edeyim demesine rağmen her seferinde aynı konular ve huzursuzlukla karşılaşıyorsa bununla ilgili ne yapabilir takınması gereken tavır nedir? ? 2. Ateş-i Bahar
  Kıdemli Üye

  --->: anne babanın yanlış tutumu ve yapılması gerekenler


  Reklam  Cevap: iyiligi emrettiklerinde uymali kötülügü emredildiginde kim olursa olsun uymamali.
  bizlerin ölcüsü islamdir, egerki bu ailevi problemlerinize kadar gidiyorsa yani kendi yuvaniza zarar oluyorsa sayginizi sevginizi eksik etmeyin ama her problemde gelip onlara anlatmayin hem onlar bi belirli yasa gelmis dert etmemelerini saglamis olursunuz hemde evde olan biten mahremiyetligi korumus olursunuz.. ayni yerde kaliyorsaniz bir baska eve gecmeniz belki cözüm olabilir, fakat problem anne baba degil ve sizlerde ise nereye gidersin gidin bu problem sizlerle gelecektir. tatli dille halolmazsa aranizdaki huzursuzluk o zaman biraz mesafeli durarak annenizi babanizi evlat görevlerinizde ihmal etmeyerek bir hayat sürdürmenizi tavsiye ederim.

+ Yorum Gönder