+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Müslüman Bir Bayan Evde Yabancı Yokken Başörtüsü Takmayabilir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Müslüman Bir Bayan Evde Yabancı Yokken Başörtüsü Takmayabilir mi?


 2. Ehfiya
  عُضْو

  --->: Evde Yabancı Yokken Başörtüsü Takmayabilir miyim?


  Reklam  Cevap: Hayır ,Herhangi Bir Sakıncası Yoktur.Ancak Aile Ortamında Bu Kabul Edilmeyecek Bir Durumsa (Yani Kayın Valide İstemiyorsa) Buna Uyulmasında Fayda Vardır . Selametle...

 3. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm
  evde kimse yokken kocamın kayınvalidemin yanında saçım açık dolaşabilirmiyim günahmıdır birde pijama ile dolaşmanın bir sakıncası varmıdır
  Bir engel yok kardeşim saçı açık ve pijama ile durabilirsin. Ama insan için illa edep illa edep.

 4. Rayyan Emir
  Devamlı Üye
  (Yani Kayın Valide İstemiyorsa) Buna Uyulmasında Fayda Vardır . Selametle...

  ehfiya kardesim kayinvalidenin ne gibi bir baglayiciligi vardir ki neden istemez? o da bayan sonucta.. namahremi degil .. eger istemiyorsa evin icinde bu sekilde dolasmasini eziyet etmis olur.. bir arkadasim ayni durumdaydi kayinvalidesiyle karsilikli dairede oturuyorlardi o kapi kapanmayacak,basin hep ortulu duracak diyordu.. bu eziyettir.. perdeni kapini pencereni siki siki ortersin ,camlarini aynali cam yaptirirsin ki golge vs gorulmesin,aksam da isigi yakmadan kalin perdelerini cekersin (simdi teknoloji gelisti blackoutlu iceriyi asla gostermeyen kalin perdeler var) Allah (c.c) nin izniyle hicbirsey olmaz..

 5. Ehfiya
  عُضْو
  Kardeşim Beni Yanlış Anlamış, Ben Burada Bazı Gelinlerini çekemeyen ve eve misafirliğine geldiğinde örfen Gelinin Oturup Kalmaksını giyinişini İnceleyen kayın validelerin olduğnu Söylemek İtemiştim.Tatsızlık çıkacağına uymakta fayda var demiştim.Oysa Kayın Validenin İstediği Şey Haram Bir Şey de değil,!

 6. Rayyan Emir
  Devamlı Üye
  ah o kaynanalari Allah(c.c) ne yapsin kardesim o kaynanaya izin veren damatlari da gormesin gozum

+ Yorum Gönder
evde başörtüsü