+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşlerin iyi geçinmesi için dua birde tutumlu olmak için dua istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşlerin iyi geçinmesi için dua birde tutumlu olmak için dua istiyorum


 2. rana
  Aciz Kul

  --->: eşlerin iyi geçinmesi için dua birde tutumlu olmak için dua istiyorum


  Reklam  Cevap:

  Evlilerin Ve Evlenme Niyetinde Olanların Duası

  بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

  رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

  “Ey Rabbimiz! Eşlerimizi ve çocuklarımızı bize göz aydınlığı kıl ve bizi Allah’a karşı gelmekten sakınanlara önder eyle”
  ( Furkan Suresi - 74.)

  Amin.

  Her evlilikte bir takim sIkintilar var/oluyor, önemli olan bu problemin üzerinden birlikte sabirla gecmek. Bir taraf alttan almazsa o kavga o problem büyür. Neden hep ben düsüncesinden cikmaliyiz. Neden hep böyle düsüncesindende. Allah isyandan korusun.

  Tutumlu olmak icin israfdan kacinmaliyiz, birseyi alacagimiz vakit hemen almayalim bir gün aradan gecsin o gün icerisinde o almak istedigin seye gercekden ihtiyacimiz varmi diye düsünmek icin zaman ayirmanizi tavsiye ederim. Eger elinizdeki olan parayi mutlaka harcayanlardansaniz yaniniza az miktarda para tasiyin. Gerektigi miktarda parayla dolasirsaniz belki tutumlu olmak icin yardimci olacaktir.
  Israf yapmamaliyim düsüncesi her zaman aklinizda olsun, sanirim bu size yardim edecektir.

  Allah esinizle aranizdaki sevgiyi, saygiyi ve muhabbeti artirsin.

  vesSelam


+ Yorum Gönder
karı-kocanın iyi geçinmesi için okunacak dua,  kocayla iyi geçinme duası,  eşlerin iyi geçinmesi için dua,  tutumlu olmak için dua,  koca ile iyi geçinme duası,  eşimle iyi geçinmek için dua,  eşle iyi geçinme duası